Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jelenleg zászlós a rendfokozat...

Jelenleg zászlós a rendfokozatom. Lehetek tiszt? Nyelvvizsgával küzdök. Írásbeli meg van, de a szóbeli 12x-re sem sikerül. Több mint 5 éve próbálkozom.

Figyelt kérdés
Államvizsga igazolással lehet tiszti beosztásom?
2013. nov. 12. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tizenkettedjére sem? :O

Én most készülök nyelvvizsgára és inkább az írásbeli miatt izgulok. Nem lehet váltani másfajta nyelvvizsgára, ahol a szóbelire nem figyelnek annyira?

2013. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az írásbeli nem volt abszolut gáz,de a labor az katasztrófa és nem is értem,hogyan nem sikerült eddig...hosszú a sztori!Én lováriból készülök,ha más nyelvből készülnék akkor ujra kellene írásbelizni és már anyagilag így is közel fél misinél tartok!
2013. nov. 12. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal főiskolával lehetsz tiszt, nem nyelvvizsgával.
2013. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja, hogy lováriból.

Ne vedd sértésnek vagy tolakodásnak, de cigány származású vagy, azért választottad? Nincs senki a rokonságban aki tudna segíteni, beszélgetni?


Egyébként én is úgy tudom, hogy felsőfokú diplomával magasabb az előmeneteli lehetőség. És ha elég régebben államvizsgáztál, de a diplomádat nem kaptad meg, akkor most van az a lehetőség, hogy nyelvvizsga nélkül is megkapod, ha teszel a főiskolán vagy egyetemen egy nyelvi vizsgát, ami nem komoly.

2013. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

tiszti beosztashoz baromira hasznos a lovari nyelv ismerete... nem igazan csodalkozom, hogy nem mesz at, nyilvan annyira sokat foglalkozol vele, mint amennyire komolyan veszed a nyelvtanulast ugy altalaban.


hiaba, kell a homokzsak is a harcterre...

2013. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok roma származású,hanem amikor KMB-s lettem akkor egy 4000 fős (faluban) kisebbség közé kerültem így jobbnak láttam azt a nyelvet tanulni,hogy azért eligazodjak köztük,és ne tudjanak kicseszni velem!De most kaptam egy másik lehetőséget másik városban tiszti helyre de kellene a diploma.De ez a labor nem akar sikerülni!
2013. nov. 12. 11:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Mikor államvizsgáztál?
2013. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2006 ban
2013. nov. 12. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem kell nyelvvizsga, hogy odaadják a diplomádat. Be kell menned oda, ahol államvizsgáztál és jelentkezni a következő nyelvi vizsgára (pontos nevét nem tudom, de ők fogják tudni), amit ha teljesítesz, akkor megkapod a diplomádat. Sanszos, hogy lováriból nem fognak engedni, válaszd az angolt, egyáltalán nem nehéz. Én még nem hallottam olyanról, akinek nem sikerült volna, persze 1-2 hónapot nem árt rá készülni. De azért megkérdezheted, hogy lováriból nem lehet e.
2013. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Budapest XII. kerületben a Rendőrtisztin végeztem,már néztem az oldalukat de semmit nem találtam..
2013. nov. 12. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!