Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok ehhez a videóhoz?...

Mit szóltok ehhez a videóhoz? A mi falunkban is lőtték már le valakinek a kutyáját a rendőrök. Ill. kettőt.


2013. nov. 12. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

mit kéne hozzá szoljunk?

veszélyben volt a rendőr testi épsége, jogosan lőtte le a kutyát (úgynéztem mindegyik videón)

2013. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én ugyanezt engedélyezném a rendőrre támadó "családtagok" esetében is.
2013. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sni ***** válasza:
Sajnálom a kutyákat, inkább a gazdáját kellett volna! De ne hasonlítsd össze a két ország törvényi hátterét, és a rendőrök lehetőségeit, mert semmi értelme! Bár azt nem értem, ha már rálőtt a kutyára, minek hagyta szenvedni.... de az ilyen videóknak sosem mutatják a végét, az már nem "nyálcsorgatós, szidjunk valakit" rész!
2013. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sni ***** válasza:
58%
2-es: ez egy nagy zöld mancs.... :) minden eset hibátlan volt, a kutya gazdájának a felelőssége, hogy a támadás ne forduljon elő!
2013. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, de az első az emberek testi épsége.

Nem tudom, hogy például valamilyen elektromos sokkolóval nem lehetne-e megbénítani a támadó kutyákat, mert azért az utcán lövöldözni sem teljesen veszélytelen.

2013. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sokkolóval veszélyesebb lenne a rendőrre nézve, mert közelebb kell menjen a kutyához
2013. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan lövik le. Az intézkedés megkezdését és eredményes befejezését semmi nem akadályozhatja,legyen az egy bezárt ajtó mögött megbújó bűnöző vagy egy rendőrre támadó kutya. A magyar jogszabályban amúgy sem minősül fegyverhasználatnak az állatra leadott lövés!!!
2013. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!