Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kamerázom a "várost" és...

Ha kamerázom a "várost" és felveszek "véletlenül" egy közlekedési szabálytalanságot és elküldöm a rendőrségnek csinálnak valamit?

Figyelt kérdés
Ebből rendszert is lehetne csinálni, a rendőröknek is kevesebb dolguk lenne az utcán és aki megérdemli megkapja a magáét.

2013. nov. 16. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Főleg, ha látszik az arca.


A közigazgatási eljárásban meg nem is kell videó. Ott az üzembentartó kapja a büntetést, ha nem fizet kivonják a gk-t a forgalomból.



NYUGODTAN CSINÁLHATOD, MEGÉRDEMLI A LEGTÖBB EMBER :_)

2013. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

He-he!!


Ez jó ötlet! Kipróbálom.

2013. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beküldött videó alapjána aligha fognak közig.eljárást indítani. Ismeretlen tettes ellen tehetsz feljelentést, aztán járhatsz bíróságra tanúskodni. Ahhoz meg a francnak sincs kedve.
2013. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg a rendőrségnek és a közterület-felügyeletnek a saját munkájukat. Ha részrehajlóan akarsz "pótrendőrködni" (erre tippelek a "véletlenül" körüli idézőjelből), akkor főleg.
2013. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Remélem szét verik a fejed. :)
2013. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, de szerintem nem szabad közterületet rögzíteni!

Nálunk, kisvárosban a térfigyelő kamerát élőben nézheti a polgárőr egyedül, de a felvételt visszanézni már csak rendőr, vagy jegyző jelenlétében lehet!

2013. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok benne biztos, de szerintem nem szabad közterületet rögzíteni! "


Akkor tiltva lennének az autóba szerelhető kamerák.

2013. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" "Nem vagyok benne biztos, de szerintem nem szabad közterületet rögzíteni! " "


A szándékos térfigyelést, ha az a célod az tiltott. De egyébként a várost a környezetet lehet kamerázni.... Ebbe pedig bele-bele akadhat egy-két dolog

2013. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

NEM KELL TANÚSKODNI!


Nem is kell névvel feladni a videót. A rendőrségnek meg kötelessége reagálni minden bejelentésre.


Sok helyen pl. lakótelepeken kamerázzák a motorosokat, hogy mit művelnek meg a részeg fiatalokat a játszótéren. Ez sem tiltott, mert bizonyítékot szerzel.

2013. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Dél -Koreaban hivatásos feljelentők vannak. Ilyesmivel szép pénzt lehet keresni.

Én benne lennék, nincs elég rendőr. :)

2013. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!