Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ahhoz hogy rohamrendőr legyek...

Ahhoz hogy rohamrendőr legyek először járőrként kell kezdenem?

Figyelt kérdés
Elvégzem a rendészetit és utána hogyan lehet konkrétan rohamrendőrnek jelentkezni?
2013. nov. 21. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, h valaki kifejezetten rohamrendőr.

A tömegkezelés a Készenléti Rendőrség Bevetési Osztályainak a feladata.

Tehát RSZKI elvégzése után jelentkezel a Készenlétihez aztán jónapot.

Ott járőrként fogsz tevékenykedni, ha meg van valami akkor veszed a protektet aztán mész.

2013. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

igen

2 vagy 3 év (pontosan nem tudom) járőrszolgálat kell és utána jelentkezhetsz a készenléti rendőrség bevetési alosztályába

ott állítólag kevesebbet csinálsz több pénzért, de ezt én is csak úgy hallottam

2013. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És járőrként annyi feladatom van mint egy rendes járőrnek csak több pénzt keresek és bármikor bevethetnek ha úgy van?Körül belül mennyit kereshet egy rohamrendőr?Ha készenlétibe jelentkezek ott van külön fizikai felmérés meg kiképzés?
2013. nov. 21. 14:50
 4/13 anonim ***** válasza:

nem érted

te "rendes" járőr lehetsz csak először, az első amit írt azt felejtsd el

rendesen szolgálsz rendőrként, de akár KMB-s is lehetsz valamelyik faluban

a lényeg, hogy meglegyen a 2 vagy 3 éved ami után szépen jelentkezel a készenléti rendőrség bevetési alosztályába

az már más dolog, hogy itt is kapsz járőrözési feladatot, de náluk újoncként nem kezdhetsz

szerintem van fizikai felmérés, de nem hinném, hogy keményebb, mint egy átlag rendőrnek ami kell

kiképzést természetesen kapsz, mivel speciálisabb feldatokat is ellátsz, mint egy "sima" rendőr

a lóvéról nincs pontos infóm, de ne képzelj el túl sokat, éhezni azért nem fogsz :D

2013. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 21. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Az IQ nem lehet tobb mint 60
2013. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Milyen 3 évről beszéltek? Az ORFK dönti el hová kell rendőrt áthelyezni, illetve a készenléti rendőrség saját képzést csinál, most létszám stop van, BRFK-ról sem vesznek át semmit.


Ezt a sok eszetlenséget, amit ideírtok, honnan szeditek?

2013. nov. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor hogy is van ez?
2013. nov. 24. 09:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Még mindig nem kell 3 év, hanem mehetsz rögtön a suli után.

Elvileg lesz egy Gyík képzőnek nevezett 4-6 hetes program, ahol majd jól leszopatnak.

Ha esetleg nem kellenél a KR-nek nem kell aggódni, a BRFk is lát el csapaterőt, szal majd mész onnan:)

2013. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

már hogyne kéne pár év szolgálat?

és teljesen jogos is

szerinted egy rendészetiből kikerülő gyereknek mennyi fogalma van arról, hogyan is működik ez a rendőrösdi? hát semmi

a készenléti rendőrség összes alosztályához kell pár év járőrszolgálat (mindegyiknél más)

az ORFK beleszólhat, hogy hova hirdessenek helyeket, illetve a KR-nél is lehet létszámstopp, de alapjáraton önkéntes jelentkezés útján lehet felvételt nyerni

meg persze a hátszél az itt is sokat számít

2013. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!