Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Létezik ilyen? Tudnak nekem...

Létezik ilyen? Tudnak nekem segíteni a rendőrök, vagy félreértettem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy felfüggesztett ügyem,ahol én voltam a feljelentő.A nyomozást felfüggesztették,van egy ismerősöm rendőr,aki azt mondta elviszi egy másik nyomozóhoz a papírokat és lezáratják az ügyet.Ez azt is jelentheti,hogy újra megnyitják?Bankkártyával való visszaélésről van szó,a felfüggesztés oka az volt,az elkövető kiléte a nyomozásban nem volt megállapítható.Talán ők tudnak tenni valamit?Sajnos többet nem mondott.

#ATM #visszaélés #nyomozás felfüggesztés
2013. dec. 10. 15:55
 1/4 sni ***** válasza:
El kell szomorítanom téged! Ez nem úgy működik, hogy az ismerősöd kiveszi a fiókból a papírokat, és átviszi egy másik nyomozónak! Az adott ügyet a vizsgálati osztály vezetője osztja ki, és csak ő teheti át másik emberhez!
2013. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Elővenni" csak akkor fogják, ha adat merül fel az elkövető kilétére vonatkozóan, egyébként nem. Ha elévülési időn belül ez nem következik be, akkor utána megszüntetik az ügyet.
2013. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta,hogy elviszi a papírt egy másik nyomozóhoz és lezáratja.Akkor miért mondta szerintetek?Nem lehet,hogy így segítenek kideríteni ki az elkövető?Mondjuk kikérik ők a bankból a felvételeket?Ugyanis még azonosításra sem hívtak be.Szerintem ahol feljelentést tettem nem is csináltak semmit...Abban reménykedem,hogy hátha ők.
2013. dec. 11. 19:54
 4/4 A kérdező kommentje:
És ők kereshetnek valami nyomot az elkövetőre vonatkozóan,vagy lehet hogy már van is csak nem értesítettek?Bele látnak ők egyáltalán egymás ügyeibe?
2013. dec. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!