Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Volt egy nagy veszekedés és...

Royalty kérdése:

Volt egy nagy veszekedés és Az egyik srác Nekem esett és A rendőrök lefogták De ö annak ellenére Ide akart csapni És én mondtam neki hogy fejezd be Többi Lent?

Figyelt kérdés

És elég ocsmányul szidalmazott nekem ebből elegem lett és mondtam neki Hogy fejezze be De már akkor én is Ocsmányul beszéltem Kiabálta És leordítottam a fejét Hogy vegyen viszább magából mert a nőverem is ott volt és neki is Elég ocsmány szavakat mondott Erre a Rendőrök Hívtak erősítést És akkor lenyugodtak De azt Had tegyem hozzá hogy én hívtam Rendőrt mert a nőverem 16 éves fiát Meg fenyegették

Baseball ütővel És További 3 Fiatalkorú fiút És akik fenyegetőztek azok elég piásak voltak És Bevóltak Drogozva

És a végén Mikor vége lett a cirkusznak Rám is bilincset tettek Azzal a váddal hogy Garázda vagyok És az elkövetők lökdösték a rendőrt és a nyomozó kérdezi tőle hogy Miért nem jelenti hogy lökdösték Azt mondta a rendőr hogy Barátja (Ez Szerintem jogtalan intézkedés Szerintetek)?


2013. nov. 11. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
82%
Mondd, te hova valósi vagy? Mert nagyon messze lakhatsz a magyar kultúrától!
2013. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ez kb mintha Oroszországban lenne :D

mondjuk ott a rendőrök 5 perc alatt, válogatás nélkül kiverték volna belőletek a szart (teljesen legálisan) és akkor békesség

2013. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bumbi02 ***** válasza:
60%
Szerintem ez a fogalmazás hibás.
2013. nov. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, - teljesen érthető. Én értem. Amit nem értek, azok a rendőrségi levelek szoktak lenni. :D
2013. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!