Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tegyek, ha hamisan feljele...

Mit tegyek, ha hamisan feljelentettek, lezárták, de még mindig a rendőrséget uszítja a feljelentő ellenem?

Figyelt kérdés

szóval a munkaerő közvetítőm anno berakott egy helyre, ahonnan nem akartam eljönni, mert korrekt, jól fizető, de ő be akart rakni máshova dolgozni, ezen összevesztünk, elkezdett zsarolni, ez mellett folyamatosan a magánéletembe tiport( a facemet nézegette, számonkért, amikor letiltottam, hogy ne lehessen látni az ismerőseim), mert össze akart velem jönni, csinált egy céget a nevemben. mennem kellene a számlákkal a könyvelőhöz, ő nem adja ide a számláimat, így én nem adom vissza a mobilját, amit kontakttartás miatt vett, hogy olcsón hívjuk egymást.

nos nagy nehezen leráztam az életemből.


erre feljelent a mobil miatt. a rendőrök kerestek ismerősnél, munkahelyen, ahonnan ezért ki is rúgtak , szóval magyarán zaklattak, erre elmondtam, hogy én kaptam azt a mobilt, nem vagyok köteles visszaadni, nem loptam, stb. erre az ügyet lezárták. de erre megint hívnak, hogy lenne még kérdésük mégiscsak hozzám(gondolom a közvetítő járt a nyakukra, hogy ne hagyjanak békén) ügyvédre nincs pénzem, feljelenteni nemigen akarom zaklatásért, mert külföldről van szó és annyira nem vagyok képben a nyelvvel, és nem akarok vele találkozni és ha feljelentem, lehet muszáj lesz, stb


valakinek ötlete? vagy forduljak a magyar rendőrséghez? mert azok ugyan miért segítenének?


mit tegyek? help


2013. dec. 11. 22:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Több dolog is nem tiszta:


a NEVEDBEN nem tud senki céget csinálni, ahhoz a te okmányaid, aláírásod és személyes megjelenésed kell, hogy egy céget létre lehessen hozni.


Ha kaptál egy céges telefont, az NEM a tied, ha visszakérik, vissza kell adni.


Mit akar az jelenteni, hogy a nyelvben nem vagy képben? Ott dolgozol és nem tudod a nyelvet?


Milyen közvetítöröl van szó?

2013. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

a NEVEDBEN nem tud senki céget csinálni, ahhoz a te okmányaid, aláírásod és személyes megjelenésed kell, hogy egy céget létre lehessen hozni.


ott voltam aláírni és mivel nem értem a nyelvet ezért csinálta ő, én csak aláírtam. meg azt sem mondta hogy vállalkozóként bejelent, hanem hogy ez lakcímbejelentő, csak utólag!


Ha kaptál egy céges telefont, az NEM a tied, ha visszakérik, vissza kell adni.


miért lenne céges a telefon? ha a pl egy barátomtól kapok egyet, az sem céges.nem értem a kérdést. nem a cég nevén van, hanem a közvetítőén.


Mit akar az jelenteni, hogy a nyelvben nem vagy képben? Ott dolgozol és nem tudod a nyelvet?

társalgásin megy elég jól, de hivatalos ügyeket nem merek intézni ennyi nyelvtudással.


Milyen közvetítöröl van szó?

munkaerő közvetítő


örülnék, ha nem belekötéseket kapnék, hanem segítséget

2013. dec. 11. 22:42
 3/25 A kérdező kommentje:

az itteni rendőröknek amikor elmeséltem a sztorit (még amikor csak zaklatott, kérdeztem mit tehetnék) a rendőrök azt mondták, ez az ember nem úgy viselkedik mint egy közvetítő, hasnem mint egy strici és maradjak inkább a fenekemen, ne húzzak ujjat Németo-gal.


de ez a feljelentgetésdi már túltesz mindenen.

2013. dec. 11. 22:46
 4/25 A kérdező kommentje:
ráadásul a közvetítő pszichológiai kezelés alatt áll,de ezt bizonyítani nem tudom.
2013. dec. 11. 22:47
 5/25 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy csak ennyire tellett... legalább annyit jó lenne tudnom, kit érdemes kérdeznem ez ügyben egyáltalán.
2013. dec. 12. 00:34
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz az adott nyelven, akkor NEM szabad semmilyen hovatalos papírt aláírni, mert azt sehol nem fogadják el mentségként. (Azért a lakcím illetve vállakozás szavaka tcsak meg tudod különböztetni?)


Az, hogy valaki pszichológiai kezelés alatt áll, lényegtelen, senkinek az egészségi állapota nem tartozik másokra, és attól, hogy orvoshoz jár, TE még nem mentesülsz a saját felelöséged alól.


A kérdésed (meg a kommentárjaid) igencsak összevissza vannak leírva, szerintem vagy fogadj egy ügyvédet, aki németül IS tud, meg a német jogot IS ismeri, mert neked semmi esélyed bármit is elérni így, hogy még magyarul sem tudsz értelmesen fogalmazni, és a németül meg egyáltalán nem tudsz.

2013. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

azt mondta ha nem írom alá, nincs munka, mehetek vissza és ez csak lakcím..


amúgy azért jelentget fel, mert nem normális, ezért jön képbe a betegsége. mondhatnám rámszállt egy pszichopata, a végén lehet meg is öl.


és írtam hogy ügyvédre nincs lé. a német rendőr kérdezte akarom e feljelenteni. én mondtam, hogy nem, mert a magyar rendőr azt tanácsolta, maradjak a fenekemen. de ez már túl tesz mindenen, hogy zaklatnak és zaklatnak és zaklatnak! nem vagyok én bűnöző!!!!

2013. dec. 12. 18:43
 8/25 A kérdező kommentje:
meg ki gondolná, hogy egy hivatalos közvetítő, kikezd velem, átver, zsarol kirugat, feljelent???? jóhogy aláírtam. munkaszerződést is aláírnék. ha mondjuk egy hoteltulaj aki felvesz, elém rakja!ki gondolná, hogy egy hazug, pszichopata???
2013. dec. 12. 18:51
 9/25 e-ditta válasza:

"nem vagyok én bűnöző"


NEM, az lehet, hogy nem vagy, csak mérhetetlenül ostoba, a kérdésedböl meg a késöbbi válaszaidból is ez látszik.


Aki nyelvtudás NÉLKÜL akar külföldön élni, az ne csodálkozzon, ha átverik.


A legokosabb, ha visszamégy Magyarországra, ott legalább nem adnak el.

2013. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
most itthon vagyok, és itt is hívogat a német rendőrség!amúgy a folyamatos kioktatással nem fogok sehol előrébb jutni. én is tudom mit nem kellett volna! legyen munkája az embernek közvetítők nélkül. jaj de nagy ötlet!
2013. dec. 12. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!