Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért most mit fogunk kapni?...

Ezért most mit fogunk kapni? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Egyik haverom pénteken összetört egy boros üveget én vettem neki a bort kihivták a rendöröket .. és ma kimentek hozzá és holnap ide is jönnek
2013. dec. 17. 00:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
47%
Semmit, de szerintem nem a teljes igazságot írod le. Különben nem paráznál. Remélem lecsuknak titeket.
2013. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Figyelj összetörte az üveget kihivták rendöröket ö elfutott még voltunk ketten mi ott maradtunk és elmondtuk nevét ö hozzá ma mentek ki holnap hozzám fognak mit fognak kérdezni? de mit kapok érte ? én voltam 18 éves éves
2013. dec. 17. 00:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is összetörtem már egy boros üveget, amit ráadásul én is vettem! Nem csuktak le, még csak ki sem jöttek a rendőrök. Fogtam egy partvist, felmosórongyot, összeszedegettem az üvegcserepeket és feltöröltem a kiömlött bort :)
2013. dec. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de ö az utcán törte össze és egy lakó lejött és ö hivta ki!
2013. dec. 17. 00:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Aha így már érdekesebb a dolog, mondjuk ha Ő nem 18 még és Te már az vagy, kb ugyanaz a kategória mintha fiatal korúnak dohányt vettél volna. Hogy mit lehet érte kapni azt nem tudom, max annyival lehetne elsimítani, hogy nem tudtam, hogy Ő nincs még 18, de ugye ezt elég nehéz elhitetni a rendőrökkel, hogy fogalmad sem volt a koráról. Bár szerintem a legrosszabb eset is max bírság lehet, de 1. alkalommal még ebben is kételkedem.

Max írd majd le, hogy hogy alakul a dolog.

2013. dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Büntettek meg már motoroztam és hülyeséget csináltam!
2013. dec. 17. 00:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Am a helyedben felhívnám haverod kérdezd meg, hogy mit mondott, mondjuk a legjobb lett volna előre megbeszélni, pl h azt mondta volna hogy otthonról hozta a bort akkor nem kapna érte semmit, főleg, ha nem volt még semmi ügye neki meg nem felnőttkorú, max ejnye-bejnye. Nem akarlak riogatni, de szerintem pénzbüntetés biztos lesz, már ha nem azért hogy megvetted neki, hanem garázdaság, mivel gondolom a lakó aki feljelentett titeket nem örült annak hogy össze lett törve az az üveg, gondolomő portájuk előtt történt.
2013. dec. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát aki kihivta engem védett mert én ott maradtam meg jóba vagyok vele!
2013. dec. 17. 00:39
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha vele is beszéltek az ilyen téren jó lehet, mindenesetre, ha normálisak a zsaruk -nem vicc- próbálj a lelkükre hatni. Mond el, hogy csak jószándék vezért mikor vetted haverodnak a piát, hogy nem akartál bajt, azért is maradtál ott vállalni a dolgokat. Ha oylan emberek lesznek a rendőrök akik kijönnek ez rengeteget nyomhat a latba.
2013. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináltatok? Marha zavaros a történet...


És minek rendőr egy összetört üvegpalackhoz?


Nekem is esett ki sörösüveg a kezemből utcán amikor még nem voltam 18. Összeszedtem a darabjait, bedobtam a legközelebbi kukába és kész.


És egyáltalán mi történt a helyszínen? Beszélgettetek a rendőrökkel? És mit mondtatok?


Iszonyatosan életképtelennek tűnnek a mai fiatalok: össze kellett volna csak szedni az üvegcserepeket (hogy ne lépjen bele senki), aztán elsétálni mintha mi se történt volna. Nem ám egy palack borból rendőrségi ügyet csinálni.


És ezen kívűl mit csináltatok még hogy kihívták a zsandárokat?

2013. dec. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!