Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom messze lakik tőlem...

A barátom messze lakik tőlem és úgy néz ki hogy elköltözünk ezért még messzebb fogunk egymástól lakni szerintetek fog működni hogy csak skypolunk és 2 havonta találkozunk?

Figyelt kérdés
12/L (aki azt írja hogy csak gyerek szerelem megkérem inkább ne is írjon semmit)
2013. okt. 8. 16:07
 1/1 anonim válasza:

hat szerintem inkabb keress olyat aki ott lakik kozel hozzad es nem ertem a mai vilagot hogy 12 evesen minem fiu ugyis osszetori a szived es megcsal az ilyen idos fiuk csak jatszanak a lanyokkal szerintem varj meg 2 evet es egy idosebb fiuval jarjal mert neki szamitani fogsz es akkor mar nem fogsz azon se gondolkozni hogy baj ha messze lakik vagy sem. de ez az en velemenyem persze nem kell megfogadni :)

14L

2020. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!