Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségnél van még átképzé...

A rendőrségnél van még átképzés? Pl. : rendőrszervező (tiszt)

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2012 fevruárjában végeztem a rendőrszervezőt, akkor azt (R27), akkor azt mondták, hogy nagy szerencsém van, mert ez volt az utolsó és most szüneteltetik bizonytalan ideig. Azóta nem hallottam, hogy újra indult volna, vagy hogy valaki járna oda.

Javaslom, hogy telefonálj be az Egyetem Tanulmányi Osztályára, ott hátha többet tudnak mondani erről

2013. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Leírnád részletesebben? gondolok itt ilyenekre,hogy először a rendőrségen dolgoztál és onnan küldtek el átképzőre? A NKE-en végezted az átképzést? Mennyi idő volt?
2013. dec. 22. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Őrmesterként dolgoztam és volt egy civil diplomám, amikor beiskoláztak. Amikor elkezdtem a képzést, akkor még RTF volt, amikor befejeztem, akkor volt pont az integráció is, szóval a bizonyítványon már NKE-RTK áll.

10 hónap volt az egész

2013. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor te jártál rendőr szakközépbe is? Vagy egy civil diplomával felvesznek a rendőrséghez és utána lehet szó átképzőről,ha van még?
2013. dec. 22. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapképzés sincs. Hiányzik az erkölcsi oktatás. Így aki alapból erkölcsös, azt nem érinti, aki pedig a képzés előtt se erkölcsös, azt basznak felvilágosítani arról, mi az emberi mérce, mi a humánusság, mi a korrektség. Lehet, hogy papíron szerepel az oktatásban ilyen vonatkozású tárgy, de az arányokból látható, hogy ez esetben csak formaság az egész - ami igen szomorú és felelőtlen hozzáállás az oktatás részéről.
2013. dec. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!