Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zűrös, de büntetlen előélettel...

Zűrös, de büntetlen előélettel (kamaszkorral) van esélyem bejutni rendészeti szakközépbe?

Figyelt kérdés
Röviden kis emos hőszerelmes depressziós kamasz voltam. Csináltam nem szép dolgokat. De felnőttem és az élet úgy hozta, hogy jó lenne egy biztos munka ahol még segíthetek is valamennyit és lehet előre lépni. Van így értelme belevágni?

2014. jan. 5. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rendőrnek a depis EMO-kölyök a nyerő... mondom ezt teljesen átlagos polgárként.
2014. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16-17 évesen voltam kölyök. Azóta 6 év telt el. És nem voltam EMO csak hasonlatként írtam.
2014. jan. 5. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha papíron nincs nyoma, akkor elméletileg lehet.
2014. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
simán. főként kitartás kell hozzá, meg elszántság. nem pont ezekkel a szavakkal, de hasonló beállítottságú osztálytársam volt. 2 év eltelt érettségi óta, tényleg egy ilyen kis vékony, gyenge srácról beszélünk. ez alatt a 2 év alatt már úgy kigyúrta magát, hogy teljesen más ember. ez ilyen oda-vissza dolog. kellessz hozzá te is, de azért maga a képzés is formálja a jellemed. amint mondod, elvileg azóta komolyodtál, ahogy mondták, ha papíron nincs nyoma, akkor igazán nincs akadály.
2014. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!