Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Átvertek aprod.hu-n. Mit tegyek?

Átvertek aprod.hu-n. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mobiltelefont cseréltem mobiltelefonra aprodon egy illetővel. Megegyeztünk, hogy egyszerre adjuk fel mindketten. Fel is adtuk, másnapra mindketten megkaptuk a telefonokat. Kibontottam, kapcsolnám be, de tök süket. Írtam neki, hogy rossz, nem kapcsol be, válasza volt, hogy kizárt, mert nála müködött. Erre írtam neki, hogy csak van valami, mert bekapcsolásra nem reagál, ellenben a töltést veszi. Erre jött a válasz, hogy ő videóra vette, ahogy kipróbálja a telefont, majd becsomagolja, és megcímezi a nevemre. Állitása szerint ezt ő mindig megcsinálja, ha postán keresztül üzletel. El is küldte a videót, valóban így volt, nálam mégsem jó. Időközben megnéztem, és látszik hogy a bekapcsológombnál van eltörve valami, azért nem lehet bekapcsolni. Tehetek ez ügyben feljelentést. Kb 40ezer forintról van szó.

2014. jan. 6. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha ismered ezt az oldalt, akkor biztos olvastál már hasonló kérdéseket. Mindig leírjuk, hogy műszaki cikket csak személyesen, kipróbálás után szabad megvenni, mert ez lehet a vége. Feljelentheted, de nem sokra mész vele, mert te sem, és ő sem tudja bebizonyítani az igazát.
2014. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz ... ráadásul neki videófelvétele is van :((
2014. jan. 6. 09:21
 3/14 anonim ***** válasza:

Val.színűleg szállítás közben törhetett el-

Nem tudsz mit csinálni

2014. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem jól volt biztos becsomagolva

(nem volt bélelt a csomag)

Vagy már akkor is hibás volt a teló mikor elküldték

2014. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

Kérd vissza a készüléked

(mert hát hogy t enem kaptad meg azt amit ígértek)

2014. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd fel
2014. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt irta, nem küldi vissza, ő jó telefont küldött, ott a video. Ha most visszakapja, akkor nem tud vele mit kezdeni :( Akkor ezt bebuktam
2014. jan. 6. 09:57
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
lehet egy szerelő megnézhetné
2014. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp elviszem szerelőhöz.
2014. jan. 6. 10:16
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Jelentsd fel. Hiába videóra vette,mi a garancia arra hogy ugyan azt a telefont videózta le amit elküldött neked? Semmi! Családban, baráti társaságban bárkinek lehet ugyan olyan,azt levideózza hogy működik,neked meg elküld egy hibás készüléket. Nem akarlak megbántani,de az ilyen jóhiszemű/tudatlan emberekből élnek meg a semmirekellők!
2014. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!