Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Átvertek az apródon, valaki...

Átvertek az apródon, valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés
Vettem egy telefont 20.000ftért. Megadta a bankszámlaszámát és a nevét.Azt ígérte hogy azonnal postáz ha megkapta a pénzt.A hirdetésben benne volt hogy személyesen is át lehet venni.Kb 350km volt köztünk azért nem választottam azt az átvételi módot.Ahogy elutaltam a pénzt,irtam neki hogy elutaltam. kb 1órára rá letörölte a hirdetést és a profilját is.Mit tehetek? Ha bemegyek feljelentést tenni mi fog történni? Konkrétabban milyen eljárás lesz?
2013. nov. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

jelentsd fel rögtön

a pénzügyi utalásokról vigyél bizonylatot is a rendőrségnek, és ők már tudják,h mit kell tenni

2013. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha interneten keresztül utaltam akkor is tudok szerezni róla bizonylatot?
2013. nov. 23. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted mindazt, amit írt az első, de a rendőrség nem nagyon tesz semmit az ilyen ügyekben. Nem apródon kéne ilyesmit venni, ez részedről baromi nagy felelőtlenség.
2013. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20 ezer forint már bőven nem ejnyebejnye kategória
2013. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rendőrség , megnézik a bankszámlát amire utaltál lekérik az adatokat , kiadják nekik mert nyomozás , ha volt telefonszám azt is megadod lekérdezik a szolgaltatotol
2013. nov. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen megvannak az ilyen elkövetők! Gyorsan jelentsd fel, csatold hozzá a levelezéseteket! Ha szerencséd van nem nem csak téged vert át és akkor jól megtosszák!
2013. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia!Én is ugyanígy jártam .15000ft vettem telefont.Átutaltam a pénzt,irtam neki hogy elutaltam. Letörölte a hirdetést és a profilját is.Sikerült neked vissza szerezni a pénzed??
2014. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!