Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kellene tennem, ha egy...

Mit kellene tennem, ha egy kozeli ismeros, (aki mar sokszor atvert), elmeselte, hogy hogyan olt meg valikit 6 evvel ezelott nyugat europaban, de nem kaptak el, mert senki sem latta a gyilkossagot?

Figyelt kérdés
Ha feladom spicli leszek, ha nem akkor megol meg valakit, mert arra keszul! Magyarorszagon is korozik keselesert, kulfoldon tobbszor is igazoltattak a rendorok es semmi! 2 eve korozik, ennyit er az eu. informacios rendszere? En is korozott bunozo vagyok, de csak egyszeru (csirketolvaj) , nem bantanek senkit, egy egyszeru tartozasert koroznek otthon, de a "haverom" nagyon veszelyes ember, mit tegyek??

2014. jan. 11. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják ráverni a balhét, akkor te leszel neki a következő. Mert tudni fogja.
2014. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Bűnösök közt,cinkos aki néma.
2014. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ertelmesebb valasz?? Cinkos egyebkent nem lehetek, mert nem voltam ott, csak elmeselte nekem reszegen egyszer a gyilkossagot, azota evek teltek el, lehet azota mar lezarttak reg a nyomozast, hiszen akit megolt az is bavandorlo volt ott, s lehet nem kereste senki sem...Nyugat europaban sokkal tobb bevandorlo van mint otthon, 50 szer annyi minimum, nem tudom mit tegyek...
2014. jan. 11. 08:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nyugat-Európában a bevándorlókat IS számon tartják és ha valakit megölnek, a nyomozást nem zárják le addig, amig nincs meg a tettes.


2. HA tudsz egy gyilkosságról és NEM jelented, akkor EZZEL lettél cinkosa


3. Ha feljelentést teszel akkor kérheted, hogy ne mondják meg neki, hogy KI tette meg a feljelentést.


4. Akinek egy gyilkosság bejelentése "spicliség", ott azért valami baj van az illetö erkölcsével.


5. Ha tudod, hogy készül más megölésére, akkor meg még szemetebb dolog, ha nem jelented be idöben.

2014. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A spicliség nem ez!


Inkább öljön meg mást is?

2014. jan. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jol van igazatok van, csak meg nem tudom hogy kezdjek hozza, megprobalok abba az orszagba elutazni nyugat europaban, ahol elvileg elkovette a buntenyt, s talan lesz olyan aki foglalkozik az uggyel, remelem igaz amit elmesel az ismerosom, mert eleg sunyi, hazug egy ember, de ugy ereztem, hogy ebben igazat mond, s meg azt is hozzatette, hogy miutan megolte az illetot, megkonnyebult a lelke, azota felek tole, s kerulom nagy ivben, mast nem tudok , hiszen mind ketten kulfoldon elunk, abban az orszagban, ahol elunk, mind ketten hajlektalanok vagyunk, es az orszag rendorsege, semmit sem er szinte, lustak dolgozni, ezert gondoltam, hogy ott jelentem fel ahol elkovette, eszak nyugat europaban, ott jobb a rendorseg!!!
2014. jan. 11. 09:26
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell az ilyesmivel foglalkozni, ami nem rád tartozik abba ne ártsd bele magad.
2014. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ne csinálj semmit! Kamu az egész. Csak jól elszórakoztatott részegen. Ne ülj fel minden baromságnak.
2014. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kamu en is gondoltam ra, de semmit sem veszitek,ha megnezem a francia korozesi oldalakat, ahol fotok is vannak 10 evre visszamenoleg is!
2014. jan. 11. 13:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Melyik ország az, ahol a hajléktalanoknak is telik internetre?
2014. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!