Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azt állítják hogy Bándy Kata...

Azt állítják hogy Bándy Kata gyilkosa egyedül ölt!? A rendőrökön kívűl miért nem hiszi el még sem senki ezt a verziót a mai napig?

Figyelt kérdés
Találtam egy videot ahol egy rendőr elszólta magát hogy ez a verzió nem volt kivitelezhető ha kényszerítették hogy oda menjen a lány.
2012. dec. 20. 18:15
 1/4 ZETAS ***** válasza:

Én hiszek a rendőröknek, mert nem szoktak hazudni.

És nem vagyok rendőr:)

2012. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetro ***** válasza:
Én elhiszem. Nincsenek olyan bizonyítékok a birtokomban, hogy kételkedjek. Neked mid van?
2012. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma 18:28


Olvassál utánna dolgoknak.Már az elején sok volt az ellentmondás elég sok ember szerint.Az ott lakók szerint nem kivitelezhető hogy az otthonától 800 m-re egy személy erőszakossan oda kényszerítse és az sem éleszerű hogy a lány saját maga oda sétál az éjszaka közepén a városnak a legeldugottabb részére.Igaz ez nem bízonyíték de gondold végig.Tegyük fel te nő vagy és éjszaka leszólítt egy sötét bőrű fickó.Akkor te az otthonodtól elindűlsz a város legkihaltabb legsötétebb része felé?Vagy ha esetleg arra ényszerítenek hogy arra vedd az írányt erőszakkal akkor te nem kérsz segítséget?Nem kiabálnál vagy nem akarnál valami zajt csapni?

2012. dec. 20. 18:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és egy videoban is még a nyomozás elején az egyik rendőr elszólta magát hogy ez nem kivitelezhető hogy ember majdnem egy km távolságból oda arra a helyre kényszerítsen valakit úgy hogy ne próbálná felhívni magára a figyelmet.Ha érdekel megkeresem a videot amin a rendőr mondta..
2012. dec. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!