Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Titeket milyen gyakran állítan...

Titeket milyen gyakran állítanak meg vagy igazoltatnak rendőrök?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert engem még sosem igazoltattak, csak akkor találkoztam rendőrökkel, amikor más vitt autóval és őt félreállították. Ezt is egész életemben kb 3x. Az a vicc, hogy ezt mindenki szeretné elkerülni lehetőség szerint, én viszont nem, mert nagyon érdekel a rendőrség és alig kerülök kapcsolatba velük, pedig nagyon is érdekelne a munkájuk. Titeket milyen gyakran igazoltatnak?
2014. jan. 13. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem még egyszer sem állítottak meg, pedig sokat vagyok kint.
2014. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Életembe egyszer sem, mondjuk 2 éve vezetek de akkor sem.
2014. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem kb 5x a 19 év alatt. Abból egyszer hajnali kettőkor a volt párom utcájában hazafelé menet, egy másiknál, mert megelőztem őket záróvonalon, ahol 20-al tötyögtek. Igazoltatásnál sosem büntettek meg.
2014. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem eddig egyszer igazoltattak, akkor is gyalog voltam.
2014. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor.
2014. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 16 éves koromig heti kétszer biztos.....most 26 évesen évi kétszer talán.

A fekete haj első szempont. Ha szőke vagy vagy vörös és szemüveges ,akkor talán életedben soha.

2014. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

A fekete hajú lányok szépek.

Engem még soha nem igazoltattak a kollégák, de egyszer egy állampolgár leakart, hülye részeg cigány. :)

2014. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az éppen igazoltatott állampolgár megkérheti az igazoltató rendőrt, hogy igazolja magát és az köteles eleget tenni a kérésének.Ha részeg, ha cigány.
2015. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 év alatt 6x állítottak meg, de abból 2x megbírságoás miatt (gyorshajtás és 2 hete lejárt műszaki). Az összes többire is pontosan emlékszem, olyan kevés volt. Szimpatikus a fejem.
2015. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnéd éllj meg önként igazoltatni magad.

Vagy ha azt szeretnéd, hogy ők kezdeményezzenek, akkor ha látod őked, menj a megengedettnél gyorsabban vagy driftelj egy lájtosat és akkor már igazoltatnak mindenképpen xD

2018. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!