Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon a közrend és a...

Magyarországon a közrend és a közbiztonság szilárd?

Figyelt kérdés
Ezt a mondatot a belügyminiszter mondta a miniszterelnök jelenlétében tegnap megtartott belügyes évértékelő gyűlésen, csak nem kérdőjel, hanem pont volt a végén. Megütötte a fülemet ez a mondat, mert én ezt szó szerint utoljára a 70-es évek végén hallottam. És akkor tényleg szilárd volt a közbiztonság, nem zártuk sehol a pesti házak kapujait, a lakásajtókon is csak egy kis vacak zár volt, mégis évtizedek teltek el úgy, hogy nem is hallottunk betörésről, nem gyilkolászták naponta az elhagyatott öregeket stb. Tényleg újra olyan jó lett most a helyzet mint régen volt?

2014. jan. 29. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Bebetonozott állapot, hogy vacak a közbiztonság, a beton meg szilárd:D
2014. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor azért volt ez a "kardos" fatolvajok ügy, ahová egy csapat rendőr vonult ki. Meg még ki tudja mi megy az ország egyes részein.
2014. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pintért beköltöztetném egy 100%-ig cigány faluba semmi védelem nélkül két hétre, utána garantáltan tenne róla hogy rend legyen.
2014. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

dehogy szilárd. Csak nekik, mert a bűncselekmények száma nem emelkedik drasztikusan.


Statisztikát néznek, mennyi bcs van 1 évben. Ez "megengedhető" ennyi lakosra a mai világban, mert ha 100000000 rendőr lenne minden nap az utcán akkor is lenne bűnözés.

2014. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
A politikusnak azt sem szabad elhinni, amit kérdez.
2014. jan. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Politikusoknak jó, mert ott vannak a mi pénzünkből finanszírozott testőreik. Míg ők élnek vidáman, az országba sorba gyilkolják meg, rabolják ki az időseket... de hát "rend van" nálunk, csak ugye ezeket nem nagyon reklámozzák, hogy mik folynak országszerte. Rendőrök sem csinálnak semmit, én ezért hordok magamnál gázsprayt , és járok küzdősportra, hogy megtudjam védeni magam, mert ebben az országban senki másra nem számíthatok, csak magamra.
2014. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A micsoda?!? Idafigyelj, Borsodban lakom és itt mindennaposak a lopások, fenyegetések, stb. Én egy viszonylag csendes városban lakom, de itt is előfordulnak sz*rháziak. Tapasztalatból mondom...
2014. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!