Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Székesfehérváron miért sokkal...

Székesfehérváron miért sokkal rosszabb a közbiztonság, mint más hasonló méretű magyarországi városokban?

Figyelt kérdés

Miért nem csinál a rendőrség valamit, hogy végre legyen közbiztonság Székesfehérváron? Egyáltalán van rendőrség Székesfehérváron?

[link]

[link]

[link]



2013. okt. 26. 14:40
 1/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:
36%

Igazad van, biztosan nincs rendőrség. És mivel Fehérvár az egyetlen város, ahol nincs rendőrség, hát ott rossz a közbiztonság.

A rendőrök miatt.

2013. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fospuska ***** válasza:
71%

Mert szabadjára engedték a cigányokat, betelepítették őket a Hübnerbe. A régi cigányokkal semmi komoly gond nincs, elzsebelgetnek régi szokás szerint, de az újonnan betelepített r..hadékok megeszik a várost. Az Öreghegyen nincs ilyen gond, ne félj. Jellemzően a belváros, sóstó környéke (ahol a rokonyok putrijai vannak) meg a Palotaváros az, ahova befészkelték magukat ezek a moslékosdézsák.

Az egész városra hétköznap 2-3 éjszakai járőr jut, azok is ilyen 30 dekás kiccsávók, akik akkor kemények, ha általános iskolásokat kell igazoltatni. Akkor szerinted miért...? :)

2013. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"...mint kiderült, a 18 449 bűncselekményből több mint 12 000 valójában egyetlen esethez (csalás-sorozathoz) kapcsolódik, amelyben a nyomozás már lezárult. ...ezt - a már lezárt - esetet nem tekintve valójában az egyik legjobb közbiztonsági mutatója Székesfehérvárnak van, és valahol a 17. hely környékén szerepelne ténylegesen a megyei jogú városok 19-es listáján..."
2013. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem, a rendőrök, is félnek tőlük!Most halt meg egy mérnök kollégám: Meztelenül, 1 szál írat nélkül, feje betörve, és behúzva egy bokorba. /sóstó/. Idegenkezűség kizárva..Gyászolóktól hallottam..Vajon hogy csinálta?? ezért ne az én fejem vegyétek..Mondom, hallottam.
2013. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert most buktattak kacsolták le jogerősen egy két évvel ezelőtt felderített hatalmas csalássorozat kiagyalóit, ami az esetek kétharmadát foglalja magába, legalábbis a hivatalos indoklás szerint. Ha jövőre is szinten marad a bűnözés, akkor lehet ismét nyüszíteni.
2013. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne kérdezni,a polgármester "urat"!
2013. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes.Én nem rég költöztem munka miatt Fehérvárra,de nem érzem,hogy olyan rossz lenne.Előtte Pécsen éltem,én az ottani közbiztonságot rosszabbnak ítélem meg.
2013. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem már nem egyszer próbáltak a helyi romák inzultálni, amikor menni akarta a buszpályaudvarra. Pedig én csak pár hónapja járok fel Székesfehérvárra iskola miatt, és az előző tanulmányi helyemen pedig sokkal jobb volt a közbiztonság, pedig az csak egy koszos kis falu volt és ott is vannak bőven romák.
2013. okt. 30. 12:48
 9/9 George1971 válasza:

ha nagyobb egy adott hely, akkor már nem ismer mindenki mindenkit..tehát vagányabbak a rossz fiúk.. a falusi rossz fiú is bátrabb a városban, másik faluban ahol nem ismerik.

Szfváron van rendőrség, a Budai és Deák u. sarkán.. aki mást mond az hülye. Aki szerint a legrosszabb a közbiztonság, még nem járt máshol.. pl.: Miskolc.. mert ugye Borsodban a legrosszabb..

2018. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!