Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen munkák vannak a rendőrs...

Milyen munkák vannak a rendőrség és a TEK körül vagy ezekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sajnos TEK-es nem lehetek a szemem miatt (ha szemműtéte volt és teljesen jó akkor lehetek TEK-es vagy alapból jó szemnek kell lenni? Természetes a többi feltétellel is tisztában vagyok de azok rajtam múlnak míg egy kontaklencse hordása nem) milyen munkák vannak amikor velük vagy melletük lehet dolgozni?

A rendőröknek is egészségileg azok a feltételek (látás stb.)?

Színvonalasabb munkákra gondoltam (természetesen kezdetben nem baj ha mondjuk egy sima közember de hosszútávra gondoltam fizetés miatt is és igazából okosabb vagyok sztem ahhoz hogy egész életemben közrendőr legyek ezért gondoltam inkább körülöttük folyó munkákra remélem érthető ha nem leírom kicsit értelmesebben összeszedettebben)?

Ügyvéd meg ilyenekre gondoltam eddig de vmi ami inkább jobban kapcsolódik hozzájuk?

Nagyon szeretem ezt a témát csak pl. a fent leírt problémamiatt TEK-es nem nagyon lehetek (pedig ez egy álmom). Nem szeretek egy helyben lenni jobban szeretem az izgalmas érdekes munkákat, csak nem nagyon vagyok velük tisztában.

Rendőr, rendőrautó, TEK, fegyverek ezek amik ebben a témában érdekelnek.



2014. febr. 2. 19:58
 1/2 anonim válasza:
hát ha okosabb vagy, akkor szerintem az NKE lehetne a neked való, azon belül a rendőrtiszti, és onnan biztosan sok irányba lehet szakosodni (pl nyomozó, bár annak is elég sok fajtája van).
2014. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha kommandós szeretnél lenni a NAV-nak is van egy bevetési egysége a MERKUR az is a TEK-hez hasonló
2015. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!