Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is szoktatok néha lejárató...

Ti is szoktatok néha lejárató kérdéseket kiírni pl. rendőrség vagy valamelyik párttal kapcsolatban úgy, hogy az adott történet meg sem történt?

Figyelt kérdés
:-)

2013. dec. 13. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem.


Én mindig mellékelek forrást.

2013. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktam hülyeségeket kiírni!


De enélkül a kérdés nélkül is gondoltam, hogy a rendőrséget lejárató témák kitalációk, túl sok a mese benne és a nem hihető elem. Ezt egy normális ember is észreveszi, csak az idiótákat lehet vele hitetni.


A gárdista témáknál is kb. 1-2 hozzászóló írogat 15 profillal:-)

2013. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

NEM!

De azt a hül*e is látja, hogy sok kérdés csak provokáció. De legalább most már tudom, hogy tényleg így van, hiszen itt írod.


A rendőrségi és főként a cigány bűnözéssel kapcsolatos kérdéseket + "csináljunk forradalmat" kérdéseket kapásból semmibe nézem, mert nem igazak.

2013. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A GYK-n nem lehet több profilod egyszerre.
2013. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én néha kiírok valami hülyeséget szórakozásból a sok hülye meg véresen komolyan anyázik egymásra XD
2013. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"A GYK-n nem lehet több profilod egyszerre."


Már hogyne lehetne. Nekem is több van:-)


Szerinted olyan sok negatív hozzászóló van egy-egy témához?? Hát nem azt a legtöbbször ugyanaz az ember írja ki csak más bejelentkezéssel.

2013. dec. 13. 23:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze.

Sokszor írtam már ki a Fideszt lejárató kérdést, hogy azt érezzék az emberek, hogy mindenki a Fidesz ellen fogott össze és emiatt csakazértis a Fideszt fogják támogatni.

2013. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Mindenkit lepontozok.
2013. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

nem


am olvasva a válaszokat mennyi hülye f asz van itt

utolso, te meg szimplán dögölj meg

2013. dec. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. De még valós történet alapján sem. Van nekem jobb dolgom is. Viszont sokan unatkoznak.
2013. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!