Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amikor lomtalanításkor a...

Amikor lomtalanításkor a cigányok széthordják a szemetet, lármáznak nem csak napközben, hanem éjszaka is, akkor mi történik, ha kihívom a rendőrséget? Úgy tudom, hogy a lomizás már amúgy is törvénytelen dolog, és büntetendő.

Figyelt kérdés
Mindeb évben ugyanaz van, idejönnek, és a szépen, egy helyre pakolt lomokat szétdobálják, és a járdán úgy kell kerülgetni a cuccokat. Nem beszélve arról, hogy kötekednek az arra járókkal.

2014. márc. 12. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Azon kívül, hogy az hívóközpontos operátor idejét pazarlod hülyeségekkel semmi.
2014. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk, épp ezért beszüntették pár éve, erre van egy külön hívható szám, ha lomtalanítani akarsz, ingyenes.

Belátták ez nem célra vezető és tettek érte.


Akkor ezek szerint máshol még van?

Esetleg az illetékes szervet, akik végzik a lomtalanítást kéne szólni, nem hinném, hogy a rendőrök tudnának v. akarnának tenni ez ügyben.

2014. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Áprilisban a Jobbikra teszed az X-et, többek között ez a leghatásosabb.
2014. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 homo ludensz ***** válasza:
Akkor lenne belőle ügy ha mint ígérte a KKF járőröznek az utcán az emberei és tetten érik a guberálót. Utólag kiket tudsz bejelenteni a tényen kívül? Egyik évben kövezték nálunk az udvart és kint tettük le a konténert a kapu elé.Csak a kitermelt föld volt benne félig telten. Reggelre telerakták építési törmelékkel,beszáradt festékes vödrökkel,lehallott férges almával,szeméttel. Kiszedtem mellé és mikor jöttek az elszállítok adtam egy kis pénzt és boldogan ezt is feldobták. Én hová mentem volna és kit neveztem volna meg tettesnek?
2014. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es: Úgy látszik, hogy felétek akkor más a módi. Errefele úgy járja, hogy a cigányok már a lomtalanítás előtt idejönnek 1-2 nappal, és elfoglalják állásaikat, senki mást nem engedve a helyük közelébe. A helyet a lomtalanítás egész ideje alatt fenntartják maguknak, ott kultúráskodnak egész nap a kupac körül; szétdobálják a szemetet, kötözködnek, veszekednek stb.

Hozzánk minden évben ugyanaz a família jön, és már a purdék is egyre gátlástalanabbak -az utolsón már belém is belémkötöttek, másodmagammal jöttem hazafele, épp nevettünk valamin, aztán az egyik rákezdett a szokásos szájjáratásba, mert nem nézik jó szemmel, ha az embernek jó kedve van, azt hitték rajtuk röhögtünk. Kis híjján nekem próbált jönni a família.

És ezért kérdeztem meg, mert nem sokára megint lesz itt, és amikor ezek idejönnek, akkor inkább törvényes úton szeretném őket is lomtalanítani.

2014. márc. 13. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem elég, hogy megvontátok a romáktól a segélyeket, most még a szemétszedést is meg akarjátok nekik tiltani? Hát szégyenljétek magatokat, díszmagyarok!
2014. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Milyen segélyek lettek megvonva tőlük? Nem lett megvonva semmi, mert akkor megint összecsődülne a csürhe a Kossuth téren egy tüntetésre. Bár az még nincs átadva, úgyhogy mehetnek oda kicsit mellé bele a Dunába is.
2014. márc. 13. 17:04
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Mit szólnátok ha az összes hulladékot beleértve a lélegzőket is, a 16:21es lakhelye elé helyeznénk?
2014. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva, én többszöri olvasásra is azt hittem, hogy szarkazmussal írta azt, amit írt. Ilyet komolyan senki sem ír, senki nincs ekkora álszent.

Ellenkező esetben látok perspektívákat a javaslat megvalósítására irányulóan.

2014. márc. 13. 17:32
 10/12 Demon128 válasza:
57%
Valószínű hogy a rendőrök legyintenek egyet és kész.A kisebséget szinte sose büntetik meg.
2014. ápr. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!