Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség utáni élet? Azaz...

Rendőrség utáni élet? Azaz volt ex rendőrük akiket kirúgtak vagy maguktól szereltek le mivel foglalkoznak most?

Figyelt kérdés

Majdnem 9 év után bocsátottalak el a készenléti rendőrségtől egyéb dolgok miatt és most nem tudom,hogy a civil szférában mivel lehetne foglalkozni rendőri végzettséggel.A vagyonőri munkáról csak rosszakat lehet hallani tehát az nem érdekel.


Ex rendőröket kérdeznék,hogy ti milyen munkában találtátok meg a folytatást ami majdnem olyan jó volt mint a rendőrség? Értem ez alatt cafeteria + egyéb juttatások, biztos fizetés ? ? ?


Esetleg mit tudnátok nekem ajánlani?


Köszönöm a segítséget !



2014. márc. 26. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Választ nem tudok adni, inkább gyorsan kérdeznék én is egyet ha már úgy is rendőr voltál. Megéri rendőrnek menni? Nem bántad meg azt a 9 évet?
2014. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak igen jó helyek is a biztonsági őrzés terén, de nehéz kifogni. Bp-en van egy "nagy" ember aki kifejezetten rendőröket keres, sok főtiszt is leszerelt és hozzá ment. Nagyon nagy a fizu. Egy bevásárlóközp-ot is épített a közelmultban, de nem tudom a nevét. Egyik ismerősöm csak azért szerelt le, hogy oda menjen.

Sok rendőrnek van civil diplomája és azzal próbálkozik. De a fiatalok körében vált divattá a leszerelés és mennek külföldre.

Egy kis réteg próbálkozik a magánnyomozósdival, de azt azt hiszem a leszerelés után 2 éven belül nem végezheted.

2014. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
bodzaszedés -re specializálódnak.
2014. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
már ne haragudj, de 9 évig voltál készenlétis, és nincs kapcsolatod, hirdetésből akarsz munkát keresni?akkor nem jól töltötted az elmúlt munkáséveidet.
2014. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tűzoltóság
2014. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem bántam meg azt a 9 évet. Sőt! A második családomnak tekintettem a rendőrséget. Azon az osztályon ahol dolgoztam nagyon jó hangulat volt és örömmel jártam dolgozni. Hozzáteszem,hogy én nem az utcán dolgoztam. v

Vannak a rendőrségnek olyan részlegei is ahonnan tényleg sokan leszerelnek.


Szerintem a második hozzászóló Gattyán Györgyre gondolt,de hozzá tényleg nehéz bekerülni.


Nagyon sok kapcsolatom van aki tudna munkát szerezni,de sok olyan helyet tudnak ahová már nem mehetek a leszerelésem miatt.

2014. márc. 27. 07:04
 7/8 anonim ***** válasza:

nemcsak a gattyán györgy van, de mindegy is, majd kijárod az utat .

én inkább belügyi szervezetet javasolnék, börtönőr, katasztrófavédelem, katonaság, vagy esetleg mentőzés, sok rendőr a munkája után ezeknél köt ki, a biztonsági őrködés, meg a többi hasonló dolog, az általában az utolsó dolog szokott lenni, egy volt rendőr életében.

de próbálkozhatnál pl hipermarketek kamerarendszerét működtető biztonsági munkával is, ált csak belsősöket vesznek fel, ha egy jobb képességű rendőr beesik valahova jelentkezni, ált felveszik.ált rendőrök vagy volt más belügyi dolgozók vannak ilyen posztokon, olyan mintha belső nyomozó lennél a hipermarketben.

2014. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínű Te sem az íróasztalt koptattad? Esetleg +vesztegettek? Valami komolyabb iskolai végzettséged van, vagy csak szakközép-idegen nyelv?..
2014. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!