Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » TEK-be hogyan lehet jelentkezn...

TEK-be hogyan lehet jelentkezni? Fingom sincs, hogy merre kell elindulnom, hogyha oda szeretnék bejutni. Jelenleg rendészeti suliba jelentkeztem (érettségi utáni). Jó helyen vagyok ehhez?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 17:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
25%
Tekes nem leszel...
2014. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ismersz, az a lényeg.. feltettem egy kérdést, ha nem tudod a választ, kotródj a f**zba
2014. márc. 28. 08:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

jó helyen vagy igen az elvégzed járőrnek kihelyeznek, majd onnan kell tovább jelentkezni. De ha ott vagy mindenről tudni fogsz hogy mit csinálj.


Viszont ha az alpári természeteden nem változtatsz nem nagyon fognak megtűrni.

2014. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Általában nem vagyok alpári, csak nem bírom az ilyen kishitű p*csöket
2014. márc. 28. 20:10
 5/15 MeaBea válasza:
Az alkalmassági teszten ilyeneket tényleg kiszűrik. Ha ennyire hirtelen felkapod a vizet és agresszívan reagálsz akkor nem hiszem, hogy alkalmas vagy rá. Oda gondolom hidegvérű embereket keresnek. De gondolom a higgadtság is mint képesség fejleszthető szóval máris megvan az első dolog amire rágyúrhatsz.
2014. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem kaptam fel a vizet, csak elzavartam. Már amennyire itt ez lehetséges. Attól nem félek, hogy hidegvérű vagyok-e, mert az vagyok csak igazán :D
2014. márc. 30. 12:49
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
menj el Izraelbe, ott kapsz rendes kiképzést, nem azt a bohóc imitálást, mint amit itthon a TEK-esek kapnak, aztán ha tényleg valami komoly bevetésük lenne, úgy lőnék őket szarrá, hogy öröm volna nézni. Kiképzés után lehúzol 3-4 évet a közel-kelet valamelyik bugyrában, ott élesben is beléd vésődik amit kiképzés alatt tanultál. Ha túl éled, alkalmas vagy kommandósnak, ha nem akkor alkaltmatlan.
2014. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezzel csak az a baj, hogy nem vagyok zsidó. És Izraelben az izraeli állampolgároknak kötelező jelleggel van katonaság, sajnos itthon ezt eltörölték, pedig egy-két jómadárra ráférne a nevelés. Szóval ha nem vagyok állampolgár, akkor nem léphetek be az izraeli seregbe. Az nem a Fr. Idegenlégió, ahová "minden jöttmentet" felvesznek. Már ott is komolyabb szűrőrendszer van. De csak hogy megnyugodjon a lelked, 5 évet leszolgáltam az idegenlégiónál (2REG-nél), 18 éves koromban ugyanis kimentem és most jöttem haza nemrégiben. Szóval nem kell a kioktatás, hogy így meg úgy nem fogom bírni.
2014. ápr. 5. 12:37
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó válaszoló vagyok. Akkor oké, ha előtte már van katonai múltad. Nem kioktatni akartalak, csak arra rávilágítani hogy a TEK-es kiképzés eléggé nulla. Amúgy nemcsak izraelieket képeznek ki Izraelben, pl. testőröket is képeznek a világ minden tájáról, de ugyanígy katonákat is. Én sem vagyok zsidó, de ott képeztek ki anno, aztán kiöregedtem és hazajöttem.
2014. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen szinten van, de mindenképp meg szeretném próbálni. Itthon másra nincs nagyon lehetőség, esetleg a hadseregnél valamilyen speciális csoportnál, de most ez jobban vonz.
2014. ápr. 5. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!