Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség meg tudja nézni,...

A rendőrség meg tudja nézni, hogy valakit tényleg zaklattak e telefonon vagy nem? Felhívtam valakit 2-szer, és most fel akar jelenteni, mert azt hazudja, hogy egész nap hívogattam a vezetékes és a mobil telefonját is.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül...
2014. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki kell bizonyítania, hogy zaklattad, szóval ha csak kétszer hívtad, akkor nem hiszem, hogy azt zaklatásnak minősítenék.
2014. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok,köszi,akkor megnyugodtam. Csak az a baj,hogy én szám nélkül hívtam 2-szer,és ha őt tényleg más is hívogatta szám nélkül?
2014. ápr. 2. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentés esetén a szolgáltató kiadja a rendőrségnek a hívók nevét. Ha csak kétszer hívtad, akkor ki fog derülni, hogy a többi nem te voltál.

De nem valószínű, hogy az illető feljelent. Túl macerás.

2014. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De,sajna már egyszer fel akart jelenteni. De akkor azt mondták neki,hogy amivel bement,az túl kevés egy feljelentéshez. Mindent megtesz,hogy tönkretegye az életem. :'(
2014. ápr. 2. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor ne hivogasd bakker....
2014. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert a 2 hivás mióta hivogatás?
2014. ápr. 3. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:

"De,sajna már egyszer fel akart jelenteni. De akkor azt mondták neki,hogy amivel bement,az túl kevés egy feljelentéshez. Mindent megtesz,hogy tönkretegye az életem. :'("


Ha már egyszer fel akart jelenti akkor mi a fenéért hivogatod tovább? Ha 2x felhivod az már hivogatásnak számit.

Ha feljelentett, és mindent megtesz h tönkretegyen akkor mértnem probálsz minél jobban elzárkózni tőle és minden kapcsolatot megszüntetni?


Egyszerüen nem értem minek hivsz fel valaki ha tönkre akar tenni és már 1x feljelentett....

2014. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!