Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha az NKE rendőrtiszti karát...

Ha az NKE rendőrtiszti karát végzem el, akkor is kihelyeznek 2 évre az utcára rendőrnek, avagy sem? A kérdés nem a gyávaságomra utal, pusztán kíváncsi vagyok, hogy ugyan az-e a helyzet, mint a rendészetiseknél.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Utcai járőr nem leszel, de fogsz kijárni te is.

Szal ha házkutatást kell csinálni vagy bármi ilyen akkor azt te fogod megcsinálni.

2014. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2014. ápr. 4. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Most úgy néz ki, hogy az első év utáni nyári gyakorlaton közrendre kerülsz, és mész ki járőrökkel. Nem tudom, hogy így marad-e, ez most egy új dolog.
2014. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ZETAS ***** válasza:

Sajnos nem...

Ha kis, csendes faluban érettségiztél és az NKE valamilyen szakát végezed el lehet egyből irodába tesznek, pedig még nem birkóztál kizscigáán család, drogos aranyifjával. Nem jelentett fel intézkedésért civil, nem szopattál q-vát/ fogadtál el kenőpénzt stb.

Szóval: nem lep be az utca pora :)

Fél-egy év járőrözés nem ártana a kezdő hadnagyoknak a "legszebb" városokban :)

2014. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :D
2014. ápr. 6. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as!


Ez nem új dolog, már jó pár éve így van.

Az első nyári gyakorlat minden bűnügyi szakirányosnak közrendvédelmi területen zajlik, a második év utáni gyakorlat saját szolgálati ágon. Persze egy-két eltérés mindig van, de a fő elv ez.

2014. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZETAS ***** válasza:

A nyári gyakorlatok és a végzés utáni első 2 év beosztása között van azért egy nüansznyi különbség (szerintem).

A kérdés erre irányult, hogy NKE-n végzetteket kibässzák-e járőrnek az első 2 évben.

Nem vagyok rendőr, de tudtommal nem.

2014. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!