Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Attól hogy valaki szemüveges,...

Attól hogy valaki szemüveges, lehet még rendőr?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 16:28
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy én elvégzem a rendőrségi szakközépet,ahova már szemüvegesként kerültem be,onnan továbbmegyek a rendőrségi főiskolára,ha ezt elvégzem mint szemüveges akkor miben tudok elhelyezkedni,nem irodai munka mivel gondolom itt mindednképpen eltudnék,hanem pl:kommandó,rhamrendőrség,nyomozó....?
2014. máj. 6. 17:21
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Sok minden lehetsz - mondjuk éppen kommandós nem. :-)

A rendőrségnél sok szemüveges van, a legtöbb helyre semmi ilyen korlátozás nincs.

Műveleti területen, kifejezetten terepen dolgozók esetén van néhány korlátozás.

De pl. a kommandósoknál is lehetsz diszpécser, technikus, stb...

2014. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Németül beszélek.
2014. máj. 6. 17:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hogy hány nyelvvel kell rendelkezni ahhoz hogy pl: egy rendészeti szakközépbe felvegyenek?Az eddigi gyors válaszokat pedig köszönöm! :)
2014. máj. 6. 17:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem akartam,és nem is akarok rendőr lenni,és szemüvegs sem vagyok,csak kérdeztem kíváncsiságból.
2014. máj. 6. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!