Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt miért engedélyezik Magyaro...

Ezt miért engedélyezik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szóval vannak ezek a lézer-, radardetektorok. Ezeket autókba lehet tenni, és figyelik hogy az úton lesz-e traffipax. Szóval akinek ilyen van, az nyugodtan mehet az utakon akár 180-al, mert ha traffipax lesz akkor jelez neki ez a szerkezet. Olyankor lelassít a megengedett sebességre, és amikor már elhegyta a traffipaxot megint kezdődhet a száguldás.

Ezt miért engedik? Vagy ilyet miért lehet? Teljesen egyértelmű, hogy aki ilyet vesz annak azért kell, hogy büntetlenűl megszeghjesse a sebességkorlátozásokat.

Valaki ezt magyarázza el nekem, légyszi.

Van itt link róluk: [link]


A válaszokat előre is köszönöm!


2009. dec. 28. 18:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Most látom ami linket adtam, ott van egy tolatóradar is. Nem arról beszélek a kérdésemben, az csak ottvan.

Én az 1. a 3. és a 4. -ről beszélek.

2009. dec. 28. 18:35
 2/12 Dymo ***** válasza:
76%
ezek nagyrésze szart sem ér,ami esetleg hatásos is,az több százezernél kezdődik,de azok is csak kis távon,szóval ha figyelsz,akkor szabad szemmel észreveszed hamarabb :D
2009. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
komolyan?? :O
2009. dec. 28. 19:38
 4/12 anonim válasza:
Igen. Mellesleg, például apámnak van egy ilyenje, de idegesítőbb mikor pityog, mint lassan menni, úgyhogy nem használja :D Mellesleg GPS-ekben (néhányban legalábbis) is benne van a sebességkamerák helye, így az is illegális lenne? Másrészt pedig aki sokat vezet, kicsivel a megengedett sebesség fölött, vagy siet, vagy nagyon TUD vezetni, annak miért ne? Mondjuk ez az elenéysző kissebség.
2009. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Előző:Senki sem tud vezetni csak azt hiszi.Jó autóval tiszta időben és úton lehet menni ,de csak ésszel.30 éves jogsival is ugyanúgy megdobja az autót egy nyomvályú mint fél évessel.

Igen ezek a detektorok csak jó üzleti fogások azoknak akik árulják a traffipaxot:) mintha egyik embernek adnál fegyvert a másiknak meg golyóálló mellényt.

2009. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

20:31 !


Már értem... Pénzről szól az egész.

2009. dec. 28. 21:04
 7/12 Dymo ***** válasza:
mint minden
2009. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát neke már rége4sn régen visszahota a pénzemet a lézer blokkolóm. Volt hogy a köcsögök a házamtól álltak néhány méterre de rábasztak mert jeézett:D
2009. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

igen pl autópályán a 130 km/h az olyan mint ha egy helybe állna az ember.... nem értem mért nem lehet 160 ra tenni a sebesség határt már az emberek nagy többségének olyan kocsija van ami minden gond nélkül biztonságosan tartja a 150 160 utazót....

vagy pl 1 jó minőségű főút amit nálunk építettek néhány hónapja nyugtot szívvel lehetne menni rajta 120 al

én annyival is szoktam általában, és a forgalom is 100 110 120 al megy... tükör sima út... és igen van aki neki áll 90 el menni feltartja az egész forgalmat akkor nekiállnak előzgetni szembe ugye jönnek.... kész is a baj

szóval ahol lehet nyugodtan meg lehetne emelni a sebesség határt...

ahol meg tele van nyomvályúkkal kátyúkkal oda meg utat kéne építeni nem a kib@szott 30 40 es táblákat kirakni, nem ezért fizetünk ennyi adót...


nekem néha még a 160 se gyors... azért nem szoktam annyival menni csak ritkán :P

2009. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
így is lehet menni 150-nel, mert túllépheted annyival büntetés nélkül...ha 160 lenne az alap mindenki 180al menne...és ez nem olyan mint a német autópálya
2009. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!