Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen eszközöket használnak...

Milyen eszközöket használnak a nyomrögzítéshez Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 13:00
 1/8 Sikoltó ***** válasza:

Olcsót

20 éves fényképezőgép, 30 éves mérőszalag, 40 éves számtáblák

semmi olyat ami a CIS-ben van, mert egy-egy olyan technika elvinné egy megyei rendőrkapitányság 2 havi költségvetését.

2011. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sikoltó ***** válasza:
azt még amerikában is csak akkor használják ha már nagy port kavar az ügy, amúgy ott is leszarják pl a gyilkosságokat, fényképeznek, mérnek, írnak jelentést, ami megrohad egy irattárban (10% alatti a rendőrség nyomozati hatékkonysága, azaz 10ből 1 esetet oldanak meg!)
2011. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jogos, de konkrétabban kell. Beadandó dolgozathoz szükséges. :)
2011. okt. 31. 14:43
 4/8 DrGempa ***** válasza:
Síkosító,felcsatolható műbr×ner,stb.
2011. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sikoltó ***** válasza:
bemész a rendőrségre oszt megkérdel valakit, megmondod h suliba kell, tuti nem küldenek el a búsba.
2011. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam, a múlt héten.. ebből kell beadandót csinálni. Leírtam amire emlékeztem, de azért gondoltam felteszem itt is a kérdést.. hátha írnak olyanokat amiből talán még eszembe jut más is. Mivel neten gondolom nem akarják kiadni, hogyan és milyen anyagokkal rögzítik a nyomokat! -.- :)
2011. nov. 1. 10:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért köszi, a hozzászólásokat!
2011. nov. 1. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvass el egy szakirodalmat ezzel kapcsolatban. Hiába mondanék rendőri szakzsargont, nem tudnád leírni.

De valószínűleg ha a wikipédiát megfogalmaznád a saját szavaiddal, akkor is kapnál rá hármast.

(ezekről a felsőoktatási gagyizásokról megvan a véleményem...)

2011. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!