Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek 14 évesen köznyugalom...

Tehetek 14 évesen köznyugalom megzavarása miatt feljelentést telefonon keresztül?

Figyelt kérdés
Egy közeli kocsmában nem olyan rég hajnali háromkor üvöltött a karaoke -.- Arra lennék kíváncsi, hogy 14 évesen tehetek-e feljelentést emiatt?

2014. máj. 17. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne tehetnél?
2014. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abban nem voltam biztos, hogy kiskorúként lehet-e. És ilyenkor meg kell adnom a nevemet is?
2014. máj. 17. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ha az én közelemben csinálnak ilyesmit, azt én is nagyon-nagyon utálom. Különösen, hogy általában tré zenére üvöltenek.
2014. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki arra választ adna, hogy ilyenkor a nevemet is meg kell-e mondanom? :P
2014. máj. 17. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehetsz névtelenül is feljelentést, de akkor főleg nem fognak foglalkozni az üggyel. És te sem fogod tudni, hogy tettek-e valamit.

De többre mentél volna, ha akkor kihívod rájuk a rendőrséget. Mert így utólag... szerintem semmi nem fog történni.

2014. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

már miért ne kéne megadnod a nevedet?!jegyzőkönyvbe mégis mit írnának különben? ha pl elutasítják a feljelentést akkor ponthogy értesítik a feljelentőt aki ez ellen panasszal élhet a felettes szervhez.

azt kérheted hogy az adataidat zártan kezeljék

2014. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Feljelentést nem tehetsz, viszont kihívhatod a rendőröket csendháborítás szabálysértése miatt.
2014. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!