Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki próbaidő alatt már egyszer...

Aki próbaidő alatt már egyszer leszerelt a készenléti rendőrségnél, az lehet még újra készenléti rendőr ha akar?

Figyelt kérdés
Megengedik hogy,hogy újra jelentkezhessen a készenléti rendőrséghez?
2014. máj. 18. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

annyiszor jelentkezel amennyiszer akarsz, de ha egyszer már leszereltél, akkor vége!

van aki segítséggel kerül be oda, amit te otthagytál, a helyedre, már másnap volt 10 jelentkező!

ez a rendőrségen belül is elitebb helynek számít, pénzben is!

és te otthagytad!

mit vársz, majd virágcsokorral fogadnak, ha visszamennél jelentkezni?

2014. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos!De történt egy olyan dolog az akkori társaimmal és velem,hogy akkor úgy éreztem ott kell hagynom,nem is bántam meg azóta sem,csak ha pl 1-2 év múlva visszaszeretnék menni akkor van-e rá lehetőség hogy újra felszerelhessek!Belém kötnének-e stb..
2014. máj. 19. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Sejtem mi volt az a körülmény ahol csapatosan szereltek le a próbaidősek a képzés folyamán. Jelentkezni jelentkezhetsz,csak tuti hogy elutasítanak. Idősebb rendőröktől hallottam hogy aki egyszer ott hagyja a KR-t az soha többet nem kerül vissza,ha mégis előfordul akkor az elég nagy hátszéllel!!
2014. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A Készenléti elit helynek számít??? Apám, add el a házat... eddig ez az év vicce!
2014. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2020-2021 is annak szamit!!!!
2020. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!