Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha most nyitok egy kocsmát...

Ha most nyitok egy kocsmát egy városban, akkor meg fog keresni a helyi maffia hogy fizessek védelmi pénzt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem, csak a verőlegényeket küldik ki.
2014. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Kamerázd be a kocsmát és ha megérkezne a maffia, mutass a kamerára és kérd meg hogy mosolyogjanak is bele, hátha attól szimpibbek lesznek a zsaruknak.
2014. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezt én is kérdeztem már, és végül azt mondta a többség, hogy valószínűleg nem lesz ilyen.
2014. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

ezen én is gondolkodtam.

ugye mindenki azt mondja hogy nincs magyarországon maffia.

meg ha lenne is, azok most ülnek.

nos én nem így gondolom.

kocsmát akartam nyitni, aztán kicsit körbejártam a dolgokat, számolgatva a költségeket, rejtett költségeket, arra jutottam, hogy nem érné meg!

2014. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen településen és milyen helyen. Csak a jól menő nagy forgalmú helyeket támadják be.


De hallottam már olyanról is, hogy a virágboltostól szedték, mert túl jól ment.

2014. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Őszödi Ferenc ***** válasza:
12%
Egyszer én egyik éttermembe is bejöttek. Nálunk a kifizetéseket Ivan barátom intézi, így hozzá irányítottam őket. Pontosan nem tudom, mi történt, mennyit kértek, mert azóta sem kerültek elő. Az autójukat egy hét után elvontatta a közterület felügyelet, mert rossz helyen parkoltak, és nagyon zavarták a forgalmat.
2014. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ha nem is védelmi pénzt, de rengeteg adót és járulékot...
2014. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze, hogy meglátogatnak, úgy mint Amerikában. Visznek egy tortát, és bemutatkoznak, hogy ők a szomszédaid. Amikor pedig az ágyadba tett lófejjel ébredsz, kezdj el leltározni, és térj át a csigagyűjtésre!
2014. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!