Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebből lehet rendőrségi ügy?...

LoLmAnUsH kérdése:

Ebből lehet rendőrségi ügy? (fontos)

Figyelt kérdés
Feltörtem az ismerősöm FB-ját és e-mailját, sehova nem írtunk ki sértő dolgokat (a hírvonalon) ebből lehet valami komolyabb dolog?

2014. máj. 30. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, BTK 300§ tér ki erre:

[link]


Persze fel is kell jelentenie.

2014. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
DE úgy hallottam hogy ilyennel nem foglalkoznak ilyennel mert ez "túl bonyolult"
2014. máj. 30. 17:08
 3/7 A kérdező kommentje:
mármint most minden egyes embernek kinyomozni IP-címét net címét
2014. máj. 30. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem igazán fognak ezzel foglalkozni. Piszlicsári ügy. 2 éve betörtek hozzánk. A rendőrség körbenézett es irt egy jegyzőkönyvet. Majd mondta hogy forduljunk a biztosítóhoz. Ennyi.


1 éve a barátnőm nyakárol egy hirtelen barna kölyök este letépte a nyakláncot azzal se foglalkoztak.

2014. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszöm! a válaszokat meg a zöld és aki még ír annak menni is fog (trolloknak nem)
2014. máj. 30. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendőr ill. nyomozó hatóság függő. Nem tartom esélyesnek egyébként, mert mire beszerzik az IP-t a facebooktól -ha kiadja egyáltalán-, addigra már rég nyugdíjas leszel.

Egyébként -csak megjegyzem- nem kellene ilyeneken izgulnod, ha nem törnéd fel más facebook-fiókját.:)

Ha mégis megtalálnak egyszer, akkor meg mondhatod, hogy ennyi idő távlatából nem tudod már, hogy ki más férhetett hozzá a gépedhez, meg vírus volt rajta, meg rootkit, és távvezérelték a géped, hasonlók.

2014. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,Ábel őszöntén szólva én is így tudom szóval akkor megnyigodtam :)
2014. máj. 31. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!