Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tudok valamit tenni, ha egy...

Tudok valamit tenni, ha egy rendőrségi kihallgatás során nem hajlandóak jegyzőkönyvbe venni egy mondatomat, mert nekem fontos, nekik meg kellemetlen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony jó kérdés. Eleve maga a rendőrség alkotmányellenes és emberellenes, szerintem túl sokat nem tehetsz.
2010. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
feljelentés ügyészségen
2010. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Vicces, hogy sokan még a magyar gárdát akarják beszüntetni. A rendőrség beszüntetéséről mért nem esik szó soha? Épp ez az a szervezet aminek a megszüntetéséért küzdök már 20éve. Ők a legnagyobb bűnözők az országban maffia szerű hálózatba tömörülve.
2010. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van igazságod részben, de én mit tudok tenni jelen helyzetben - ez jobban érdekelne!
2010. ápr. 5. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát próbálkozz az előző által javasolt ügyészségi feljelentéssel. Csak nehogy te kerülj kaksiba rágalmazásért. Ezek nagyon mocskosok és emberellenesek.
2010. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Add be írásban a vallomásod kiegészítéseként leírva, írd oda, hogy a hamis tanúzás és a hamis vád törvényes következményeinek tudatában az alábbi vallomás-kiegészítést teszed, aztán írd le amit még gondolsz, majd add fel tértivevényesen, az ügyszámra és előadóra való hivatkozással postai úton. Magadnak készíts másolatot.

/Ha mégsem kerül az ügybe, a tértivevényre hivatkozással vizsgálatot kérhetsz az ügyben, hogy miért nem tették bele, bár nem hiszem, hogy ezt megpróbálnák./

2010. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez korrektnek hangzik, köszi!
2010. ápr. 5. 16:26
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Pont az ilyen rendőrgyűlölők azok,akiknek ha nem tetszik valami egyből rendőrért kiáltoznak.........
2010. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
ez akotmányellenes, a vallomást szóról szóra pontosan kell felvenniük, nincs ilyen h kihagyok egy mondatot, vagy nem. Teljesen jogosan tegyél feljelentést az ügyészségen (lehet h találkozunk, én is ügyész vagyok), mert ezzel meghamisítság a vallomásod! Én szentül hiszem, hogy ezt a pert megnyernéd, és biztos, hogy az illentékes rendőr elvesztené az állását. Csak kerüljön hozzám!:D
2010. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*meghamisítják
2010. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!