Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hallottátok Tomcat új akcióját...

Hallottátok Tomcat új akcióját? Kilakoltatott egy félcigány bűnözőt, aki kidobott a szóban forgó házból egy idős asszonyt. Vélemények?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=0cvnVlRUUVk


"A bűnözők ellen, nem a cigányok ellen. Valakit a saját házából kiverni meg igazán megérdemel egy adag könnygázt. Ha az állam gyenge, és a bűnözőt védi, akkor ez lesz. Ha a bűnözőnek mindent szabad, akkor előbb-utóbb a normalitáspártiaknál éles fegyver lesz. Jönnek a Breivik-féle őrültek is, csak várjátok ki. Akkor majd lehet siratni a cigányokat. Rohadt drogdíler szar, éles fegyverrel is le lehetett volna lőni, ha csak az igazságosság a kérdés."


Ez volt a legvelősebb komment alatta.



#rendőrség #Tomcat #tehetetlen #padlóladedulván
2014. jún. 4. 17:47
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert még nem láttam itt ezzel kapcsolatban kérdést, és érdekelne a gyaksi.hu olvasótáborának véleménye ezügyben. Számtalan kérdés merül fel, hogy csak egyet említsek: szerintetek jogilag kifogásolható, amit csinált (nyilván a gázpisztolyos részt kivéve, az abszolút nem volt indokolt)?
2014. jún. 4. 17:49
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Igaza van.

Akik a törvényeket hozzák nagyon nincsenek képben a valósággal.


Nem a rendőrség tehet róla, ők csak parancsot teljesítenek, ők is felelnek valakiknek.


A Fidesz alig változtatott a törvényeken az MSZP óta, max látszatintézkedéseket.Teljesen új garnitúra kellene.

2014. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
A fidesz is mehetne már a "padlóla" de "dulván" :)
2014. jún. 4. 17:51
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
Jogilag egyértelműen kifoásolható, ezért értelmetlen volt kérdést is kiírni. Főleg, hogy már nincs fent róla semmi.
2014. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%
Arról nem beszélve, hogy "legális" birtokba vétel rengeteg van. Csak ezeket "le szokták" papírozni. Általában kutyás vagy akár fegyveres őröket kérnek fel. Kb. Megvárják amíg elmegy otthonról az ember, majd elfoglalják a házát. azután már nem mehet vissza az tuti:-)
2014. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"Jogilag egyértelműen kifoásolható, ezért értelmetlen volt kérdést is kiírni. Főleg, hogy már nincs fent róla semmi."


Miről nincsen fent semmi?

2014. jún. 4. 18:00
 7/29 anonim ***** válasza:
40%
A rendőrök csak traffipaxozáshoz értenek.
2014. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok híve az önbíráskodásnak és az erőszaknak, de korábban meg lehetett oldani korrektül, jogszerűen a problémát? Nem. A hatóságok nem csináltak semmit. Innentől kezdve nem tudom elítélni.
2014. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Egy albérlőmet 1 év után sikerült kitennem bírósági kilakoltatásra várva. Ez idő alatt se fizetett. Az áram és közmű visszakapcsolás is az én sarzsom volt. Persze indítottam ellene végrehajtási kérelmet de annyi a jövedelme, hogy ebből nem fogok soha semmit se látni.


Egyszerűbb egy furkós bottal kiverni hónap után. De elegánsabb lenne, ha nem vakarná a bíróság a ceruzát egy éven át.

2014. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%
Jól tette. Ha a sünök nem képesek a jognak érvényt szerezni, akkor majd megteszi más.
2014. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!