Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gázpisztoly viselési engedélyt...

Gázpisztoly viselési engedélyt miután elintéztem a szükséges papírokat, és elkészült a kártya, azt csak postai úton lehet átvenni, vagy lehet személyesen is a rendőrségen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint csak személyesen lehet átvenni. Én idén áprilisban voltam átvenni egy gáz-riasztó fegyverre a viselési engedélyt és fel sem merült köztem és az ügyintéző között, hogy postai úton is lehetne intézni. Azt mondta az intézés után, hogy kb. 3 héttel később menjek be, akkorra biztos kész lesz. Kész is volt.


Olvastam fórumokon, hogy volt olyan, akinek kiküldték. A legjobb tippem az, hogy szerintem rendőrkapitányságonként változik a dolog.

2014. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A BRFK-n kipostázzák, legalább is eddig így volt.
2014. jún. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fizettél nekik a semmiért
2014. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kizárólag postán küldik ki, úgy tudom.
2014. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!