Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Más bankkartyajaról levettem...

Más bankkartyajaról levettem 41000 ft ot. Május 15 én tudódott ki. Bírósággra vitték az ügyet. Mikor kapom meg az idézést?

Figyelt kérdés
Elvileg multhónap közepétől számítva 1 hónap tehát mostanában kéne de még semmi.Jó lenne tudni előtte mert külföldön dolgozok végre. Már nagyon bánom,kirugtak ès elvették az albimat is ezért tettem....senki.nem volt aki segíttsen ....érdekes ilyenkor mindenki eltünik...iltt mire számithatok? Pénzbüntetés azt gondolom igrn...de börtön is szóba jöhet? Bevallottam mindent ès nagyon bánom...

2014. jún. 13. 11:03
 1/9 BlackSword ***** válasza:
67%
Ez azért így kevés... Amennyiben a kártya tulajdonosa hozzájárult, akkor más az elbírálás, de ha loptad/találtad, akkor megint más a leányzó fekvése...
2014. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen börtön is szóba jöhet.
2014. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

"ilyenkor mindenki eltünik"


Talán nem akarják, hogy őket is kirabold.

Ha már dolgozol, akkor fizesd vissza annak, akitől elvetted a pénzt.

2014. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Jól néznénk ki, ha mindenki, akinek megszünt a munkája és nincs albérlete, EZÉRT lopna másoktól!!!!


Azt nem várhatod eleve el senkitöl, hogy a te problémaidat megoldja, gondolom, nem véletlen rúgtak ki mindkét helyröl!


Természetesen lehet börtön is belöle (és szerintem teljesen jogosan), és azzal nem takarózhatsz, hogy mist külföldön dolgozol - ez nem mentség semmire.

2014. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Őszödi Ferenc ***** válasza:
18%
Nézd a jó oldalát, ha sittre kerülsz, akkor ingyen koszt + kvártély.
2014. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

"kirugtak ès elvették az albimat is ezért tettem....senki.nem volt aki segíttsen ....érdekes ilyenkor mindenki eltünik"


Nem is csodálom, elvégre más bankkártyájáról húztál le pénzt. Nem egyszerűbb lett volna kölcsönkérni?

2014. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha első bírósági ügyed, letöltendőt biztos, hogy nem fogsz kapni. A kárt térítsd meg de úgy, hogy annak nyoma legyen. A bíróság nem intézi gyorsan az ilyen ügyeket. Talán tőlük kellene megkérdezned, biztos van egy előadó, aki az ügyeddel foglalkozik vagy foglalkozni fog.

Kimehetsz külföldre, de adj meg otthon valami elérhetőséget azért.


Van egy oldal: onlinejogsebész.hu

Ott hasznosabb válaszokat is kaphatsz, mint itt.

2014. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon szépen köszönöm!!! :)
2014. jún. 13. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Milyen büntetést kaptál?
febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!