Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vipera (mint fegyver) hogy...

Vipera (mint fegyver) hogy lehet "megoldani " hogy "legálisan" legyen nállam közterületen?

Figyelt kérdés
hogy lehet "megoldani " hogy "legálisan" legyen nállam közterületen, ugy értem hogy azt tudom hogy pl: zsebbe nem lehet, de azt olvastam hogy táskába lehet szálitani ha be van csomagolva, ez mit takar hogy ha be van csomagolva? Ha pl a tokjaba teszem és ugy a táska aljaba akkor az szálitásnak számit? és ha övtáskába hordom??? Kis városba mennyi az esely hogy átkutatnak? Illetve ha átkutatjak a zsebeimet akkor pl a táskámat is átkutathatjak, és az övtáskámat is? (milyen okkal kutathat át egy rendőr? ) és ha megtalaljak körübelül milyen birságra lehet számitani, legyszives ne azt irjatok hogy illegalis stb, tudom . De még mindig jobb egy 50 ezres csekk mintha megkéselnek vagy szétrugjak a fejemet.

2014. jún. 25. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha szükségét érzed, hordjad. A rendőrök úgyis elveszik ha megtalálják nálad, lényegtelen el van egy csomagolva vagy nincs, ruházatátvizsgálás egy normál igazoltatásnál szinte kizárható, ha nem látható helyen van, nem veszik észre.
2014. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszönöm !! ez biztato
2014. jún. 25. 20:30
 3/18 A kérdező kommentje:
nem az szamit hogy elveszik e , mert igazabol 14 ezer forint nem olyan nagy érték mármint ugy értem hogy 16 év alatt egyszer sem igazoltattak szoval ha megis elvennek nem zavarna annyira , az sokkal inkabb ha megbüntetnenek 100-200 ezerre
2014. jún. 25. 20:32
 4/18 A kérdező kommentje:
milyen eset/esetekben/helyzetben valoszinu a ruhazatatvizsgalas ?
2014. jún. 25. 20:35
 5/18 anonim válasza:
Ha pl.csináltál valamit,vagy gyanúskodsz,esetleg drogdílernek néznek,amugy meg ha nem is foglalkozol Velük,hozzád se szólnak.
2014. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem csak elvennék, fel is jelentenének, szabálysértési birság olyan ötvenezer lehet mostanság, de mint mondtam, szinte kizárt hogy észrevegyék, megtalálják az a viperát, jól kell rejtve hordani, és akkor nem lesz semmi problémád belőle.

Manapság csak a birkák mennek ki az utcákra önvédelmi eszköz nélkül, egyszerűen szükség van valamire amivel hatásosan védheti magát az ember.

2014. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Én egy kézi súlyzónak a csövével járok, nem ütöttek még meg viperával, de sztem közel hasonló erőt tudok azzal a csővel kifejteni és ha kérdezné a rendőr, hát a súlyzó csövét adta vissza haverom :D
2014. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"amugy meg ha nem is foglalkozol Velük,hozzád se szólnak."

Nemrég mentünk kajálni éjjel, közúti ellenőrzésnél simán kipakoltattak mindent még a zsebekből is..

2014. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

de ha nem csinalok semmit, ugy értem hogy nem vagyok totál részeg , nem vagyok balhe közelbe ,nem a sarkon állok és drogot árulok , és netán azt mondjak hogy pakoljam ki a zsebeimet + a táskámat , akkor azt muszaj megtenni?ha nem teszem akkor mi van? minden ok nélkül kipakolhatjak maguk is ? mert amerikaba van pl ha be akarnak menni az udvarodba és azt mondod hogy nem akkor nem mehetnek, (ezt arra értem hogy meg kell kérdezniük és hogy a táskaátkutatására is ha nemet mondanek akkor mi van?)

meg olyan is hogyha rendőrségi utlezárás van akkor eleg megalnod egy pillanatra csak annyira kell letekerni az ablakot hogy értsd a rendört , meg ugy olvastam hogy nem vagy köteles odaadni a szemelyidet (hangsúlyozom Amerikaba) mert hogy a szabad autokázásba nem gátolhat meg ugymond senki szabadon mész oda ahova akarsz ,

2014. jún. 25. 22:06
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is kipakoltathatja a zsebeidet és nem mondhatod, hogy nem.
2014. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!