Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol tudok rendőrnek jelentkezni?

Hol tudok rendőrnek jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendőrnek jelentkezni ezt hol tudom meg tenni , mert nem igen találtam rá weboldalt , aki tudna segíteni hol lehet ezt meg tenni kérem segítsen , illetve mik a feltételek a Fizikai felmérésen a válaszokat köszönöm :)

2014. jún. 30. 19:51
 1/5 #Gábor# ***** válasza:

Attól függ, pontosan mi szeretnél lenni. Ha egyenruhás járőr, akkor rendészeti szakközépiskolába kell jelentkezned. Ha jól tudom, Adyligeten, Körmenden, Miskolcon és még Szegeden van. Csopakon talán már nincs, de mindegy, ha beírod google-be, hogy rendészeti szakközépiskola, akkor eljutsz mindegyik oldalára. Ott pedig találsz részletes infókat a jelentkezéssel és felvételivel kapcsolatban.


Ha mondjuk tiszt szeretnél lenni, akkor a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karára kell jelentkezned. Nem tudom, ha esetleg most érettségizel, akkor gondolom úgyis van felvételi tájékoztató, abban minden benne van. Vagy felmész az uni-nke.hu oldalra, vagy rögtön az rtk.uni-nke.hu oldalra.

2014. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Adyligeti Rendészeti Szakközépiskola meg is néztem csak az OKJ ahogy láttam amivel nincs is gond de hogy nyáron lehet e jelentkezni azt vagy nem láttam vagy nincs :)
2014. jún. 30. 20:11
 3/5 #Gábor# ***** válasza:
A Felvételi menü tájékoztató részében olvastam az előbb (csak már bezártam), hogy a 2014/2015-ös tanév jelentkezési határideje volt februárban. Úgyhogy ezek szerint akkor csak a jövő ősszel indulóra tudsz jelentkezni, jövő év elején. Vagy lehet, hogy van keresztképzés, nem tudom, vannak ott elérhetőségek, telefonon biztos elmondják.
2014. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanugy ahogy egyetemre is, a rendészeti szakközép 2 éves képzésére is csak februárig lehet jelentkezni
2014. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A police.hu oldalon minden kérdésedre választ kapsz.
2014. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!