Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek van értelme ezzel...

Szerintetek van értelme ezzel a felfogással rendőrnek lennem, vagy ez nem így működik?

Figyelt kérdés
még csal általános iskolás vagyok , de mióta megszülettem rendőr akarok lenni. Szeretném a törvényt szolgálni , betartatni, az embereken segíteni, egy olyan világot akarok ahol rend uralkodik. Kíváncsian várom az érveket és ellenérveket arra nézve hogy legyek e rendőr. Köszönöm!
2014. júl. 6. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Cuki vagy!!!
2014. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
"Szeretném a törvényt szolgálni , betartatni, az embereken segíteni." Hát persze, hogy van értelme! Ha azt írtad volna, hogy vonz a bűn, az illegális dolgok, akkor más lenne, de így... Váltsd valóra az álmaidat! Sok sikert!
2014. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
jaj túl sok amerikai filmecskét nézel
2014. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

A világon vannak olyan emberek akik képtelenek megmondani egy kis gyereknek, milyen rossz is valójában a világ.

Mivel nagy vagy már ahhoz hogy megértsd, nem hazudok ha azt mondom a rendőröknél is van ám bűn, és saját zsebre dolgozás, ártatlan emberek kis pénzű dolgozók, kárára.


A mai világban már csak felszínesen tartható rend, amit tapasztalni lehet, valójában az éjszakában ugyanúgy üzletelnek azok a nehézfiúk, akiket Te akarsz majd bilincsre vágni, nekilökve a kocsi motorháztetejének.


Nincs ezzel semmi baj, mert kell ilyen felfogású ember is, de a bűnből sosem fog rend létrejönni.

Ez egy örök körforgás, nálunk a rendőröknek nem sok dolga van, viszont délebbre Mexikóban vagy az államokban, már azért a fizetésért, meg is szolgál a rendőr, akár az élete árán is.


Ha gondolod nézz rendőrségi videókat, ahogy eltelik egy napjuk, van hogy golyóálló mellényben sörétespuskával sorakoznak az ajtó előtt behatolásra készen



Őszinte leszek, ha kevés munkával akarsz megélni egy közepes szinten, elfogadható fizetés mellett, akkor legyél rendőr, vagyis próbáld ki magad ezen az úton, és ha megfelelsz az elvárásoknak, Te is járhatod majd az utcákat

2014. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát az is egyfajta rend, hogy egy gyilkosságnál várd meg Sanyi bácsit, mit mond, mit vegyetek elő, a jegyzőkönyvet vagy a gyorsbetont.
2014. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nagyon édes vagy! Ez a jó hozzá állás ha megmarad szuper rendőr lesz belőled biztos vagyok benne!!!:)
2014. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó :) de ha a fenn akarod tartani a rendet és be akarod tartatni a törvényeket,akkor a politikusokat is rendre kell téríteni!sajnos a korrupció és a megalkuvás a rendőrök között is megvetette a lábát.remélem te a közembert védő,nem pedig a minden hájjal megkent politikusokat,bankárokat és más tisztességtelen férget fogod védeni (elnézést ha kacifántosan írtam valamit,12 óra meló után kicsit kivagyok)
2014. júl. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jó rendőr lenne belőled, de sajnos ez nem így működik, amíg ez a rendszer uralkodik, addig meg lesz kötve a kezed, nem tehetsz meg akármit a rend védelmében, sőt a bűnözőket kel védeni hogy az áldozatok ne nézhessenek rájuk csúnyán
2014. júl. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Kíváncsian várom az érveket és ellenérveket arra nézve hogy legyek e rendőr. Köszönöm!"


Szerintem ne pazarold el az életed erre a szakmára. Alul azért "mocskos", mert a cigányokat kell hajkurászni, felül azért, mert a politikai elitnek jó mélyen be kell nyalni. Ráadásul nem termelő munka, hanem egy szükségből fenntartott erőszakszervezet. Szükségszerű, hogy sosem lesz akkora presztizse, mint a komoly munkáknak.


Szerintem keress valami valódi, termelő, komoly munkát, lehetőleg műszaki vonalon, és ha teheted, maradj vele Magyarországon. Így szolgálod csak igazán a hazád!

2014. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben leszarnám a válaszok zömét. Ők nem rendőrök, így olyanról beszélnek, amit álláspontjuk szerint tudnak, de ezért csak bevallja, hogy youtubon nézegeti a rendőrös videókat, és ebből már le is szűrte, hogy itthon minden rendőr korrupt (mert hallotta), amerikában meg egész nap winchesterrel lövöldözi a gyilkosokat (mert látta youtubon).


Valósítsd meg az álmod, tegyél érte nagyon sokat, ha nem tetszik, tudsz találni más munkahelyet is. Egy próbát mindenképpen megér, az álmokat pedig meg szokták valósítani.

2014. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!