Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehetne ezt a kábítószer...

Hogy lehetne ezt a kábítószer dílert és társát is a rendőrséggel elfogatni? Tudom a nevét, címét és veszélyes ember amúgy, most rájöttünk, hogy drogozhat és névtelenűl be akarjuk jelenteni. Lent, hosszú.

Figyelt kérdés

Ez a kábszer díler tudom ki,nevét címét is és már volt szerencsénk összetűzésbe akadni vele régen mikor mellettük való házban laktunk és este őrjöngtek,kiszóltam,hogy fejezzék már be,felkiabált nagyon csúnyát én pedig lelocsoltam vízzel az erkélyünkről,erre feljött és berúgta a lakásajtónkat amiből feljelentést csináltam és garázdaság,rongálásért ítélték el a bíróságon anno. Ez 10 éve volt.


Mostmár a város másik szélén lakunk és egy jó féléve a mi környékünkön is elég sűrűn mászkál ez az alak. Ez egy veszélyes idegbeteg bűnöző pasi és nem szeretjük,hogy a környékünkön járkál,mert a múltkor is szembetalálkoztunk egymással de csak elmentünk egymás melett és tartok tőle,hogy anno amikor arra felé laktunk régen és berúgta az ajtónkat azután őt elítélték,és akkor ki tudja mit kapott érte és tartok tőle,hogy bosszúból a családom bármely tagját bántalmazni fogja. Ezért szerentém a környékről eltüntetni ezt a pasit mégpedig úgy,hogy gyanú merült fel,hogy kábítószereket árul és öcsém látta is ,hogy három kis középsulis srác társaságában volt a multkor és valami gyanús zacskó volt nála. Szóval tuti kábszerrel foglalkozik és arra gondoltam,hogy legalább adott egy ötlet,hogy hogy tudnám őt eltüntettetni a környékről. Ha írnék egy névtelen levelet a Megyei Rendőr Főkapitányságra,hogy valószínűsíthető,hogy a srác kábítószer kereskedelemmel foglalkozik és mivel tudom a nevét,címét le is írnám a papírra a rendőröknek hogy kicsoda,hány éves és,hol lakik,(lakott még 10 éve)ha elköltözött azóta úgyis ki tudja a rendőrség deríteni az új címét ugyanis tudják kiről van szó, és facebookon kikeresném őt,ha fent van és,ha fent van facebookon és fénykép is van róla amin jól látszik,akkor kinyomtatnám a facebook profiljáról a fotóját egy a4 papírra,kivágnám és ráragasztanám mellékként a papírra és úgy küldeném el a rendőrségnek. Ha a papíron ott van a neve,kora,címe,és a fényképe is akkor rögtön tudják kit kell keresni. Ezt meg szeretném csinálni. Ha a rendőrök felbontják a levelet és látják mit írt egy ismeretlen neki akkor biztos rögtön lefigyelnék valahogy esetleg igazoltatnák és ellenőrzést tartanának a ruháján esetleg a lakásán,és amennyiben drogot találnának nála,nagyobb mennyiséget akkor azonnal őrízetbe vennék a bíróság pedig előzetesbe tenné és máris meg van oldva,hogy vagy 10 évig nem lesz a környékünkön meg még szabadlábon sem. van egy társa,őt is tudom,hogy hívják hány éves és beavatom őt is a rendőrségnek. Szerintetek így lehetne valamit kezdeni a dologgal vagy van jobb ötletetek? Amúgy a rendőrségnek nem azt írnám,hogy droggal foglalkozik,mert,ha mégsem engem vasznek elő rágalmazás,hamis vád miatt,hanem azt,hogy gyanús,hogy ezt csinálhatja és akkor biztos a rendőrség tudja a dolgát,hogy mit kell csinálni. Vélemények? Rendőrök is válaszolhatnak.



2014. júl. 8. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetro ***** válasza:
Én komolyan hányok, milyen emberek vannak...
2014. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert a drogbizniszben benne lehetnek helyi rendőrök is, úgy tegyél bejelentést, hogy téged ne lehessen utána beazonosítani.
2014. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!