Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tegnap este megtámadták, mit...

Tegnap este megtámadták, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Ma 3:20-kor arra lettem figyelmes,hogy egy fiatal 17-22 éves lány mintha beszélgetne egy fickóval.Ezek után már olyanokat is hallottam,hogy engedj el!Ne érj hozzám! Aztán odarohantam az ablahoz és láttam egy ismerős férfit akit mintha ma láttam volna a boltban. A lányt ráncigatta a lány pedig SEGITSÉGÉRT KIABÁLT ,és mondta,hogy hívja a rendőrséget.A lány futni kezdett mint az őrult és a torkaszakadtából órdította ,hogy Segítsen már neki valaki! Kb.10 percig ment ez.Aztán halkult ahogy távolodtak el.A pasi utána futott és azthiszem elkapta,mert olyan hangos sikitásokat hallottam,hogy tisztán lejetett hallani.Azt is mondta csak jönne már egy rendőr ,hát nem értik segítsen már valaki!. Borzalmas volt bele gondolni,hogz mit érezhetett a lány.Én ott estem volna össze.Remélem nem lett semmi baja! Sajnos nem mertem lemenni segíteni hiszen nemhiszem,hogy tudtam volna.Többen is felkeltek a házból de nemtudták ki kéri a segítséget mert addigra már eltűntek.Furcsa,hogy akkor még se busz se kocsi nemvolt az uton mikor ez történt. Tegyek bejelentést a rendőrségen? Hogx tudnék segíteni?Nagyon sajnálom szegény kislányt.Ezek után ha hazaért remélem igen,nem is tudom ki mer e menni többet a utcára.:(

2014. júl. 17. 07:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az eset egyébként Egerben a Cifrakapun történt.Meg is lepődtem rajta.
2014. júl. 17. 07:19
 2/14 anonim válasza:
100%
Már bocsi, de ha 10 percig nézted, miért nem hívtad te a rendőröket?
2014. júl. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom,hogy érdekelte e volna őket. Fiatal is vagyok.Bár igazad van ,mert nagyon lelkiismeret furdalásom van,de nemtudom kiértek e volna addigra.Általában nem érnek ki gyorsan.
2014. júl. 17. 07:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelld magad.
2014. júl. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szégyelem magam.Nagyon.De 14 évesen nemtudtam mit tegyek.Sokan hallották többen is kimentek az erkélyre de senki ,senki nm segített.
2014. júl. 17. 09:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért szeretem Magyarisztánt, mert az emberek törődnek egymással, figyelnek a másikra, segítőkészek.


Kár, hogy otthagytam a faxba. Annyira sajnálom. Annyira, de annyira...

2014. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kovpet ***** válasza:

Ha tényleg 14 vagy, akkor még nem lehetett ilyesmiben tapasztalatod, így valamennyire érthető, hogy nem tudtad, hogy mit tegyél. Főleg hajnalban, félálomban. (Bár gyanús, hogy egy 14 éves nem beszél egy 22 évesről kislányként.)


Tanulj az esetből. Ha ismét ilyesmi lesz (vagy balesetet látsz vagy tüzet észlelsz), akkor úgy tudsz segíteni, ha hívod az illetékeseket (mentő, rendőr, tűzoltó vagy a 112-t, az univerzális). Te magad ne avatkozz bele ilyesmibe, csak ha biztos vagy abban, hogy az a jó döntés, de egy telefont mindenképp eressz meg. Nem baj, ha többen is szólnak, a diszpécserek ezt tudják kezelni.

2014. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok igen. Csak azért irtam kislánynak mert nem is tudom miért.Nagyon megvoltam rémülve teljesen leblokkoltam.És ez esetben nem is tudtam mit tegyek.Az biztos,hogy név nélküli jelentést tettem volna,ne hogy én húzzam a rövidebbet. Köszönöm a választ!
2014. júl. 17. 10:37
 9/14 kovpet ***** válasza:
Abból nem lehet bajod, ha bejelentesz egy folyamatban lévő bűncselekményt vagy szabálysértést. Névtelenül meg nem tudod csinálni amúgy sem, mert kijelzi a számod nekik (akkor is, ha le van tiltva, tehát pl nekem nem jelezné ki). De mindegy is, legrosszabb esetben tanúskodni kellene, de sokat nem tudnál mondani, hiszen csak messziről láttad az esetet.
2014. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az ablakbol lattam nemvoltak messze. Most kaptam informaciot!Bejelentettek rendorsegen! De a ferfi betuszkolta a lanyt a kocsiba majd elhajtott vele.mire a rendorseg kiert nyomuk veszett.....
2014. júl. 17. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!