Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestről Nyíregyházára...

Zsöbi kérdése:

Budapestről Nyíregyházára hétfőn este 8 után hogy jutok haza?

Figyelt kérdés
Este 8-ra ér be a buszom Bécsből a Népligetbe. Nyíregyházára szeretnék hazajönni 2 hetes távollét után. Busz, vonat már nem indul, telekocsi nincs, illetve foglalt az az egy ami jön, transzfert 3 nappal, sőt valahol 4 munkanappal előre kell foglalni. Esetleg valaki, valamilyen tanácsot tudni adni?
2014. febr. 1. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van vonat.
2014. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze utolsó, van vonat, de megnézted, hogy hogyan? Ha 8 után induló vonatra szállsz fel, az azt jelenti, hogy valamelyik közbülső állomáson éjszakázol éjféltől kb hajnali 4-5-ig. Még Kecskeméten is zárva van a váró 23:45-től hajnali 4-ig, nemhogy egy kisebb állomáson (pl Püspökladány). Hová menjen -10 fokban a Kérdező?


Nem tudsz egy ismerőst megkérni, hogy menjen el érted?

Esetleg Pesten valaki, akinél egy éjszakát el tudsz tölteni? Próbálj meg couchsurfing-en találni valakit, aki egy éjszakára befogad.

Ha ezek nem működnek, akkor sajnos muszáj lesz valami szállást foglalnod/találnod. Keress valami olcsó hostelt, kollégiumot a környéken. Még mindig jobb, mint csövezni ebben a hidegben...

2014. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi baj van ezzel a kérdezővel :)

[link]

2014. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na nézzenek oda! :)

Rosszul tettem, hogy bíztam abban, a Kérdező rendesen utánanézett a telekocsiknak. De ezek szerint nem nézett utána, mert ott virít szépen 7 szabad hellyel 21 órai indulással egy telekocsi.

Ejnye-bejnye, Kérdező, csak nem potya szállásra pályáztál valakinél Pesten? :D

2014. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1,3,5 vagyok.

Nekem is gyanús volt a kérdező, hogy ingyen fuvart szeretne valakitől.

2014. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 10 órás utazás után (repülő-hajó-autóbusz) érkezem haza Budapestre. Szerettem volna minél hamarabb hazaérni. Természetesen felhívtam a speedlinet is, megkértek hogy töröljem a jelentkezést, mert sajnos tele vannak, holott 7 üres helyet mutat. Ez engem is meglepett, kipróbálhatod te is. A diszpécser egyértelműen közölte hogy már minden hely elkelt. 52 éves nő vagyok, nem szívesen ülnék egyedül a vasutállomáson, vagy ülnék be egy idegen autóba bárki mellé is. Azt reméltem, hogy hátha valaki már jött haza Budapestről ilyen "késői" órán, és esetleg tud egy olyan buszt, vagy bármit ami elkerülte az én figyelmemet. Egyébként örömmel közlöm, hogy megoldódott. Az egyik transzfer diszpécsere rendkívül rugalmas módon állt hozzá a dologhoz, este 9-kor fel tudnak venni a Népligetben. Szép napot Nektek.
2014. febr. 1. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!