Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségi jegyzőkönyvet...

A rendőrségi jegyzőkönyvet postán fogják kiküldeni?

Figyelt kérdés

Ma fényes nappal ellopták a táskámból a pénztárcámat, benne az ÖSSZES létező iratommal a munkahelyemen (besurranók...). Szerencsére időben észrevettem, hogy nincs meg a tárcám és 20 percen belül már a bankban voltam letiltatni a bankkártyámat, majd a rendőrséget is értesítettük, akik kijöttek a helyszínre és felírtak mindent.

Amilyen kiakadt állapotban voltam, nem emlékszem, hogy mondta-e a biztos úr, hogy miként kapok én mindezekről papírt, mert akkor a helyszínen nem kaptam semmit. Viszont elkérték a lakcímemet és a telefonszámomat. Postán kapom majd meg a jegyzőkönyvet? Mondták, hogy várjak néhány napot, hátha előkerülnek az irataim valamilyen úton-módon. De azt hallottam, hogy ha újra kell csináltatni mindent, akkor a rendőrségi jegyzőkönyvvel tudom bizonyítani, hogy lopás történt és így kedvezőbben (vagy ingyen?) tudom az új okmányaimat intézni.


23/L



2014. júl. 28. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Feljelentési jegyzőkönyvből szoktak másolatot adni. Attól, hogy kimentek hozzád még nem fognak semmit sem adni. Neked kell kérned egy igazolást, amivel majd be tudsz menni az okmányirodába.
2014. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!