Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire nehéz bekerülni egy...

Mennyire nehéz bekerülni egy rendészeti szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mik a kizáró okok amiért nem vesznek fel? Milyen a fizikai része a felvételinek? A lányoknak is ugyanazt kell teljesíteni mint egy fiúnak?

2014. júl. 30. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
majd kiderül az iskola közepén, hogy nem leszel rendőr és kukázod a 4 évet, amíg oda jártál.
2014. júl. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik iskolára gondolsz, a rendészeti ágazatira, vagy az érettségi utáni szakközépre?
2014. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érettségi utáni. :)
2014. aug. 1. 19:48
 4/6 asdasdasd44444 válasza:
100%
Jelenleg épp a rendészeti szakközépiskola portájáról írok neked, ahol szolgálatot teljesítek és már alig bírom nyitva tartani a szemem . :D én bátran merem ajánlani bárkinek, hogy jelentkezzen. Kizáró ok elég sok van, mint pl allergiák, asztma, csonttörések, műtétek stb. A fizikai része a felvételinek szerintem nem nagy dolog, tehát ha kicsit is veszed a fáradtságot, akkor könnyen menni fog :) A fiúknak és lányoknak más szintet kell tejesíteni, de amint idekerülsz az iskolába itt ugyanazt várják el tőled, mint a fiúktól. Az alapkiképzés elég húzós, illetve elég furcsa először a civil életből beleszokni, az állandó tisztelgésbe. Bátran merem ajánlani! Sok sikert és kitartást.. ha valamit nagyon szeretne az ember, akkor az úgy is sikerül neki, semmi más nem kell hozzá mint elhivatottság, szívvel lélekkel, minden porcikáddal AKARNI, hogy rendőr legyél :)
2014. okt. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon szépen köszönöm a választ :)
2014. okt. 30. 20:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó.. egyébként melyik suliban portás? :)
2014. nov. 3. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!