Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor nem lehet visszavonni...

Ilyenkor nem lehet visszavonni a felvételt?

Figyelt kérdés

Haveromat elkapták a rendőrök, legyűrték a földre, rátapostak és megbilincselték. Én végig mondtam nekik, hogy hagyják abba ez törvényellenes. Én felvettem az egészet mobillal.


Ezt az ügyészség lefoglalta tőlem, mert feljelentést tettünk. Azután meg pont a felvételek bizonyították, hogy a rendőrök jogszerűek voltak. ilyenkor nem vonhatom vissza a felvételt, mintha nem is lett volna?



2014. aug. 2. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha-ha-ha! Nem te idióta:-)
2014. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak vallomást vonhatsz vissza, de ez esetben is felelned kéne hamis tanúzás miatt. Családon belül vagy magadra meg nem vagy köteles terhelőt vallani, azt bármikor viszavonhatod, másíthatod. Video esetében csak egy igazság van, az nem visszavonható. Ha a haver ellenállt, akkor jogszerű volt a keményebb bánásmód, akár végtagtörés is megengedett.
2014. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 intrepid ***** válasza:
95%
Ők azt letöltötték, a mobilodat visszaadták, nekik meg bizonyíték, talán még arra is, hogy hatósági közeg elleni erőszak történt. Öngól.
2014. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Viszont én most izgulnék, hogy csak szabálysértés legyen a rendőri intézkedés akadályozása, amit a felvételen mondogattál, hogy hagyják abba, törvényellenes.

Ilyen az, amikor fogalmad sincs mi a helyes, de azért feljelentést teszel, és te szívod meg.

Nálunk pont most volt egy hasonló, ott ráadásul saját magát szívatta meg a hölgy a felvétellel.

2014. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 buborékosvíz válasza:

Mond meg nekik, hogy azt hitted, ez szabályellenes, vágj rémült pofát és kérj segítséget egy felnőttől. Arra meg biztos mindanyian kíváncsiak vagyunk h miért bilincselték le a barátodat! Mindenesetre beszélj velük! Valamilyen szinten biztos megoldás! Remélem segített

12/L

2014. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!