Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti elmennétek rendőrnek, ha...

Ti elmennétek rendőrnek, ha tehetnétek?

Figyelt kérdés
Azt mondják nekem, hogy érettségi után próbáljak elmenni rendőrnek. Bőven idősebb eberek tanácsolják ezt. Nekem semmi értelmes nem jutott eddig eszembe, talán egy MOL. kútra mennék dolgozni, mert ott van egy kis kapcsolta. A rendőrség értelmesebb lenne gondolom... vagy nem tudom. 1 szónak is száz a vége, Ti elmennétek a rendőrséghez? Egyből munkahely, fizetés. Itthon egy több szakmás embernek is nehéz elhelyezkednie mostanság.

2014. aug. 3. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Semmiképp.
2014. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Munkahely, fizetés....

Ez más munkahelyeken is így van :)

Ez nem lehet szempont.


Esetleg úgy mondanám, hogy ha ott ahol laksz (ahol dolgoznál) esetleg túl sok a gyilkosság, rablás..tehát bármi ami tényleg veszélyes...akkor lehet hivatásod,a miben jól is érzed majd magad (vagy azt is mondhatnám, hogy hasznosnak, elégedettnek.

..de egy szimpla automatizmus, ami a törvényt betartaja..az nem tesz majd elégedetté, nem érzed majd hivatásnak, és teljes életnek..


Alapvetően "most" Inkább a mol-kút, pláne ismeretséggel, vagy tanulj(is) tovább, ha csak teheted, vagy amikor majd teheted.

2014. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A MOL kút, egy harmonikusabb dolog..kell az üzemenyag, kell valami, bármi ami a kuncsaftnak szükséges, és a helynek szolgáltatása.


A rendőrséggel szemben nem így állnk a kuncsaftok :) !!!

Főleg disszharmónia, konfliktus.

Nem választanám.

2014. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én semmiképpen sem.A rendőröket mindenki utálja.
2014. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SimkoL ***** válasza:
80%
Én már voltam :) a '80-as évek közepétől - nem régen lettem nyugdíjas - . Nem mennék vissza semmi pénzért sem. Úgy a rendőri vezetés, úgy a fene nagy demokrácia miatt sem.
2014. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez más hsz-e de rendőr témában csak úgy megmaradt bennem


______Mert egyszerűbb panaszkodni mint piacképes szakmát kitanulni és váltani. + aki megtapasztalta milyen klímás új autóban járőrözni az nem fog neked elmenni 60fokos gépműhelybe hegeszteni 10.000ftal többért.

Hogy 38éven rohadjanak a fogaid jelentősen romoljon a szemed és a tüdőgondozóba visszahívjanak mert találtak valami foltot.

Inkább kimennek sztrájkolni mert ők 38 éves megérdemlik a nyugdíjt__________

2014. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El. Az ismerősöm körzeti megbízott, nem tiszt és 200 körül keres 1000 óra szabadideje van, cafetéria ruhapénz stb..
2014. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy mennék.
2014. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Semmi pénzért sem!!
2014. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!