Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha teszek egy feljelntést,...

Ha teszek egy feljelntést, hogy ismeretlen használta a bankkártyámat, akkor annak mi a menete? Mennyi az átfutási idő?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Hélo, héló


Amikor elveszett, akkor nem tiltattad le?Bejelentetteda rendőrségen?

2010. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tiltattad le egyből a kártyát? Az lett volna az első, utána pedig a rendőrségen ismeretlen tettes ellen feljelentést tenni.
2010. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ha nem tettél rögtön feljelentést, akkor hogy akarod bebizonyítani, hogy nem adtad-e oda a kártyádat valakinek csak úgy?
2010. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azonnal letiltattam, ma történt, csak nem tudom menjek-e el feljelenteni.
2010. jan. 12. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Letehetted volna a limitet 1 HUF-ra, akkor már használhatatlan lett volna a kártya. De szerintem a letiltás is egy pillanat alatt bekerül a rendszerbe, hiszen az a célja, hogy ne lehessen használni a krátyát, mert illetéktelen kezekbe került. Biztosan nem lehet már használni.
2010. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha már használta is, akkor lehet érdemes. Ha pénzt vett fel automatából, akkor mindenképpen, hisz ott van kamera is.


mennyi pénzt költött el vele és hol?

2010. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A PIN kód is rá volt írva a kártyára?
2010. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem volt ráírva a pin, csak kapom az érteítést akkor is ha használatba veszik a kártyát-bedugták ega automatába, de pénzt nem tudott felvenni.
2010. jan. 13. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem történt nagyobb gond, akkor elvileg mindegy, de nekem kinyílik a bicska a zsebemben az ilyesmitől. Ha a helyedben lennék, én tennék feljelentést.
2010. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tőlem egy éve ellopták. Azonnal letiltattam. Megtudtam, hogy aznap négyszer próbálták kitalálni a Pin-kódomat.

Tettem feljelentést, két hónapig semmi sem történt.

Akkor pedig már felülírták a felvételeket, amikor meg akarták nézni.

2010. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!