Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Regi szemelyigazolvany szam...

Regi szemelyigazolvany szam alapjan be tudnak azonositani? Kb egy honapja van uj szemelyim .

Figyelt kérdés
Ha rendor van itt irjon nekem legyszi akar uzenetbe is .
2014. aug. 10. 12:33
 1/6 RRR ***** válasza:
100%

be

minden adat fut az életed végéig ami egyszer hozzád kapcsolódott


nem vagyok zsaru

2014. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit követtél el?
2014. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy a kőbe ne tudnának beazonosítani, szerinted nekik nem esik le hogy ha lejárat után lenne kint az utcákon egy személyi amiről nem lehet tudni hogy kié, akkor azzal vissza lehetne élni?
2014. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel a rendőröknek régóta semmi köze az igazolványok kiállításához, így nem tudom miért őket kéred.

A Népességnyilvántartásban minden érvényes és lejárt okmányod szerepel, fényképpel, mindennel.

2014. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lejárt okmány hivatalosan személyazonosításra alkalmatlan, de a személyes adataidat tartalmazza. Természetesen bármelyik rendőr hozzáfér a nyilvántartási hivatal rendszereihez, így igazolványszámból ki tudnak keresni.

Ha új sziged van, akkor a régit érvénytelenítették, így azt felhasználni nem szabad.

2014. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen férgekre gondolsz? Az okmányiroda dolgozóira?
2014. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!