Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok feltölteni a...

Hogy tudok feltölteni a telómra pénzt, ha kirándulni vagyok osztállyal és lemegy róla? Veszek pl: a helyi lottózóban vagy benzinkúton egy feltöltőkártyát és mit kell tennem? Mi van a kártyán? És személyigazolvány nélkül is kiadják a feltöltőkártyát?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nincs feltöltőkártya, megadod a telefonszámodat és rárakják a pénzt.
2014. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy feltöltőkártyát. Azon lesz egy lekaparható rész (mint a kaparós sorsjegyeken), azt lekaparod, alatta találsz egy számot. Felhívod a kártyán megadott telefonszámot, hallgatod, és követed az utasításokat. A feltöltőkártya vásárlásához semmilyen igazolvány nem kell, bárki vásárolhat, akár olyan is, akinek telefonja sincs. De ha ennyire nem vagy képben, inkább előre töltsetek rá annyit, hogy biztosan elég legyen, vagy amikor már bemondja, hogy x összeg alatt van az egyenleged, hívd fel a szüleidet, hogy töltsék fel neked.
2014. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szal Dávid válasza:
15 éves vagyok, nekem a feltöltőkártyát kiadták még tavaly, azóta előfizetéses. Viszont ha minden igaz, akkor van rajta egy szám, és azt SMS-ben kell elküldeni, vagy fel kell hívni.. Sajnos már nem emlékszem, de remélem valamit tudtam segíteni.
2014. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Jut eszembe, tényleg nem találkoztam feltöltőkártyával az utóbbi időben. Általában csak odaadod a pénzt, ők meg adnak egy kütyüt (olyan, mint a bankkártyás terminál), és bepötyögöd a telefonszámot kétszer. De ha látják, hogy végképp nem vagy képben, bepötyögik ők.

Én szinte mindig neten keresztül töltöm fel bankkártyával a szolgáltatóm oldalán.

2014. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:
Itt olvashatsz róla részletes leírást: [link]
2014. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!