Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha iskolában elveszik a...

Ha iskolában elveszik a telefonomat és óra végén nem adja vissza a tanár, mi történne ha rendőrt hívnák? Kijönnének?

Figyelt kérdés

Óra végén vissza kell adni, mert már nem áll fent s veszélye, hogy zavarom az órát.


A kérdés csak elvi :)


2014. aug. 10. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
a rendőr kijönne, de te meg megbuknál :D
2014. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, nem vennének komolyan annyira, hogy kiküldjenek egy járőrkocsit.
2014. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És ha úgy jelenteném be, hogy ellopták?
2014. aug. 10. 19:36
 4/20 anonim ***** válasza:
4%

A Muttert kell értesíteni, majd Ő szól a zsaruknak!

*

Csak tudnám miért nőtt a tanárképzőre jelentkezők száma!

2014. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Ha lopásnak jelented be és kivonulnak, majd kiderült, hogy valójában a tanár vette el és hazudtál, akkor te kerülsz bajba, mivel megtévesztetted a hatóságokat. Úgyhogy ez az amit ne tegyél semmiképp.


Bár még mindig az a véleményem, hogy nem fognak szaladni egy telefon miatt, hanem azt mondják, hogy menj be a szülővel feljelentést tenni.

2014. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De ez a lopás fogalmát nem meríti ki?
2014. aug. 10. 19:46
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kimeríti vagy sem, nem számít, a rendőrök egy vacak órán elvett telefon miatt nem fognak szirénázva felvonulni és bilincsbe verni a fél tanári kart. Ebben ne is reménykedj.
2014. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

NEM! kérdező!

Tudom nem szeretsz tanulni, de a tanárokat ne csesztesd!

2014. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Az iskolai szabályzatban ha benne van, hogy az iskolában nem lehet mobilt használni, és ha valaki használja akkor a tanár elveheti, és elég ha a szülőknek adja vissza.

Az én időmben nem volt mobil, de volt sok más amit nem lehetett az iskolai szabályzat szerint használni. Akitől elvették mert óra alatt használta, az csak év végén kapta vissza.

2014. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem inkább legyél jó viszonyban a tanároddal, hátha megtanít beszélni, ha már másnak nem sikerült ("rendőrt hívnák").
2014. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!